SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Don't Stop już dostępny!!! - Przetestuj rewolucyjny pobudzacz!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Tak to prawda trudno o pusty żołądek Praktycznie to o takim może bym mowa tylko z rana (zależy to też od ilości godz snu czy porcji zjedzonego posiłku czy czasu posiłku przed snem itd) Rozważać można naprawdę ogromną ilość opcji
Faktycznie można by trochę dorzucić jednak cena mogłaby się stać zaporowa dla wielu konsumentów

A jeżeli chodzi o technologię to mamy linię na duże kapsułki na których są produkowane niektóre produkty z naszego asortymentu Jednak chcieliśmy skierować produkt dla większego grona odbiorców Sportowcy nie widzą problemów w spożywaniu dużych kapsułek Przeciętny zjadacz chleba niestety ma ogromne opory stąd zdecydowaliśmy się na małe kapsułki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Rozumiem.
Pozdrawiam

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
a bym sobie spróbował :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
a sobie spróbuj synu i relacje u nas w dziale zdaj rzetelną!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
kupilem dzisiaj
jestem amatorem, biegam/jezdze na rowerze robie pompki i domowe cwiczenia zeby zrzucic pare kilo
postaram sie cos napisac jak troche podjem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Cieszymy się, że postanowiłeś przetestować nasz produkt, mam szczerą nadzieję, że spełni Twoje oczekiwania w 101%
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
witam ponownie biore juz jakis czas, jestem amatorem sportowym chodz troche juz odzywek zjadlem kofeina zawsze mnie ruszala gdyz nie pije kawy - produkt spelnia swoje zadanie, pobudza przed treningiem i podczas biegu cala koszulka mokra, wieksze dystanse lepsze samopoczucie lepsza koncentracja - jestem zadowolony. Produkt dla amatorow sportu jak najbardziej tak, dla starych odkurzaczy co nie rusza ich 300mg kofeiny polecam wage ciazka odzywek. To jest bezpieczne, biore razem z zona:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
tak jak wspomniałeś to jest bezpieczne, a zarazem spełnia swoje zadanie, a o to chodzi przecież w sporcie, głównie tym amatorskim, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
też jestem po paru dawkach , ogólnie stosuje ten produkt przedtreningowo bo trenuje zawsze po pracy gdzie jestem lekko zmeczony , 3 kapsułki Don't Stop dają mi energie na wykonanie całego treningu , polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Fan page'owy.

Następny temat

Test Don't Stop - odczucia po pierwszym tygodniu

WHEY premium