SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa siłownia- jaki sprzęt na początek?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 882
1 - najprostrzy zakup - 2 x hantle i ławka prosta najtańsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 882
najlepsze rozwiazanie :
1 - 2 x hantle i ławka
2 - 2 x hantle, ławka, gryf prosty
3 - 2 x hantle, ławka, gryf i stojaki

I to jest najlepsze rozwiazanie, dajace najwiecej mozliwosci, a nie tam atlasy itp,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 357
dziękuję za rady. Są dość zróżnicowane, ale spróbuję wyciągnąć średnią z waszych wypowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 259 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6367
wolne ciężary tzn ławka sztanga i hantle żadne wynalazki
przy odrobinie wiedzy można tym podstawowym sprzętem zrobić każdą partię
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
Zainwestowałabym w bieżnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12137
to i ja jeszcze namieszam. Zależy jakie mąż ma priorytety. Jeżeli chce spalić tłuszcz to musi ogarnąc diete. Jeżeli jest to niemożliwe tak jak piszesz to musi zwiększyć aktywność fizyczną aczkolwiek jedno bez drugiego to tak nie teges i na krótką metę. Jeżeli ma to byc domowa siłownia to tak jak koledzy piszą. Hantle, ławka, gryf prosty, obciążenie(tak jak ktoś rozpisał wcześniej itylko żeliwne, żadnych bitumicznych badziewi) , drążek, stojaki. Ew cos do kardio np rowerek ale to w moim przekonaniu trochę strata kasy bo biegać czy jeździć na rowerze można zawsze na świeżym powietrzu ale jak ktoś ma kasę to czemu nie. Dobrym orbitrekiem bym nie pogardził.





Zmieniony przez - Slimbarti w dniu 2016-04-06 12:46:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 742
czemu zakładacie ze nie ma kasy ? Może chce przeznaczyć 2500zł ? może 3 ? i co dalej ławka gryf hantle i stojaki... ?
Co do wcześniejszej wypowiedzi ze tam Żołnierskie wyciskanie na barki i stojaki wolne bo inaczej z ławką nie da rady - sory ale dzis ławki robia tak że skos przemieszcza się razem ze stojakami i zawsze jest tak żeby było dobrze :) koszt 500-600zł za nową dobej jakości

mam tą i jestem barzo zdowolony http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24447-Lawka-ze-stojakami-MS-L104-Marbo-Sport.html

mam nadzieje że nie robie tu jakiejś tragedii ze wklejam link

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2891
Dwa karnety po 70 złotych, 1500 starczy na rok siłki ;)


Zmieniony przez - KefirrMM w dniu 2016-04-06 17:06:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ja w moją siłownię zainwestowałem sam nie wiem maks 3-4 tysiace. Cwicze juz tam 8 rok. To ile razy mi sie zwróciło?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2891
krawat
Ja w moją siłownię zainwestowałem sam nie wiem maks 3-4 tysiace. Cwicze juz tam 8 rok. To ile razy mi sie zwróciło?

Ja nikogo nie oceniam i nie spekuluje. Tylko nie wiem skąd ciągle tyle tego mało używanego sprzętu na aukcjach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie suplementy do diety i treningu na rzeźbę

Następny temat

Plan do oceny FB ab

WHEY premium