SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa siłownia - warto inwestować?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 50
Cześć, posiadam mały sprzęt do ćwiczeń w domu. Tj. Ławka, stojaki do ławki, drążek do podciągania. Gryf długi, gryf krótki, hantelki. I głównie na tym robię treningi. Myślałem żeby dokupić stacje na nogi https://kelton.pl/product-pol-123-Stacja-na-nogi-HZ3-Kelton-HOME.html i wyciąg do ławki górny dolny. https://kelton.pl/product-pol-106-Wyciag-do-lawki-gorny-dolny-HZ15-Kelton-HEAVY.html

Myślicie ze pomysł z tym zakupem jest ok? Dobrze na tym ćwiczyć czy lepiej kupić coś innego, robić inne ćwiczenia które zastąpią te na tym sprzęcie? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wyciąg ok co do prasy/stacji na nogi na takim czymś trenowałem innej firmy i porażka, brak wykorzystania pełnego zakresu ruchu, jak tu bedzie to nie wiem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 742
Wyciąg to fajna opcja z małą modyfikacja i dłuższą linka można na dole ławki zamontować wyciąg dolny.

Co do prasy z keltona ciężko mi się wypowiedzieć co ławka to inny kąt - zakres, ja mam stara regulowana ławke z Magnusa i prasa do nóg Magnusa do tej ławki sprawdza się jak najbardziej. Zawsze możesz zamówić sprawdzić bez obciążeń albo tak by nie porysować z obciążeniem i odesłać jakbyś był niezadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
wyciag taki góra dół posiadam i to był najlepszy zakup jaki zrobiłem , mega urozmaicenie bo do tego mam linki , drążki , rączki itp , prase też mam i też używam więc warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Generalnie jeśli podstawy już masz, wliczając obciążenie i masz fundusze to czemu nie. Zawsze to nowe możliwości do trenowania.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Myślę, że przede wszystkim powinieneś się zastanowić nad tym, czy rzeczywiście chcesz inwestować w domową siłownię. Kwestia przede wszystkim tego, czy masz na nią miejsce, oraz odpowiednie fundusze. Zdecydowanie nie jest to tania inwestycja i wymaga miejsca.

Warto również przeanalizować sprzęt, który masz w tej chwili. Najważniejsze będą podstawy. Jeżeli stojaki, ławeczka, czy ilość obciążenia nie jest najlepsza, to tutaj lepiej zainwestować.

Wyciąg jak najbardziej może się przydać. Z uwagi na jego funkcjonalne wykorzystanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Za dwa max trzy lata ta inwestycja zacznie ci się zwracać jeżeli nie planujesz zmienić miejsce zamieszkania to dobry pomysł żeby zrobić home gym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek do podciągania z regulacją wysokości

Następny temat

Plan ćwiczeń dla 14 latka

WHEY premium