SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa siłownia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1230
Witam mam 13lat i mam zamiar zacząć ćwiczyć w domu mam do wydania około 500zl co byście mi polecali? myślałem nad ławką,gryf prosty, łamany, i ciężarki 40kilo. Mam już hantel 12kilo. Jakie ćwiczenia oprócz podnoszenia robić? hantle ile razy podnosić? A gryfem? ile razy? I jakie jeszcze ćwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3660
https://www.sfd.pl/Zwolnij!_Szkoda_życia_%__Czyli_trochę_filozofii_dla_młodych.-t359221.html
Masz dopiero 13 lat. Polecam ci trening z ciężarem własnego ciała.
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html
Zacznij jeść porządnie ( ŻADNYCH SŁODYCZY, napoi, słodkich bułek itp.) a efekty będą zadowalające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
13 lat trochę mało ;) no ale Twój wybór ;)

szerokości !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1230
Wiem trochę mało ale mam 165cm i 55kilo. Jak dla mnie to sporo. Mam kolege w klasie co waży 80kg ma 170wzrostu a podnosi max 40kilo na klatę. Ja podnoszę 35+40. I szkoda mi patrzeć na niego. Znaczy się na jego otyłość a wogule nie ćwiczy :) Jeśli by ktoś mógł ułożyć plan dnia tz ile razy hanylem i ile kg gryfem itp. I co na nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1230
Sory że w nowym poście ale jeśli byłby ktoś tak miły i ułożył by mi plan dnia itp. Tz dietę i ilość powtórzeń hantelkami sztanglą i inne ćwiczenia. Dziękuje z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1230
Pomoże ktoś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie na wyskok

Następny temat

1,5roku cwiczen w domu

WHEY premium