SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry trening?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Mam taki trening, czy będzie on dobry? Zalecenia są zeby go robić co dwa dni a nie co jeden, ale ja bym chciał codziennie wieczorekiem coś porobić, trochę potu wykrzesac :) Do tego rozgrzewka (ta od PLŚ'a) na początek i na koniec pierwszy dzień szóstki Weidera na brzuch.
Czy jak będę robił to dzień w dzień, no może co 3 dni pausa i w ten czwarty dzień trochę się pobawię na maszynie na łydki (uginanie nóg leżąc na brzuchu) czy też jakieś inne mniejsze cwiczonka na rozluźnienie, to będą efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 187
Mam niewielki jeszcze staż, ale wiem jedno. Nie należy ćwiczyc kilka dni pod rząd. Najlepiej jest rozplanować treningi 3 razy w tygodniu, ewentualnie 4, ale tez 4 trening to taki jak np brzuszki, pompki itp.
Regeneracja organizmu to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Dokladnie jak napisano wyzej. Nie zawsze wiecej znaczy lepiej. Trenuj 3x w tygodniu, nie wiecej. Po kazdym treningu min. dzien przerwy, czyli najlepiej: poniedzialek, sroda, piatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra skoro tak radzicie :P zrobię to tak: I dzień w środy, II dzień w piątki, III dzień w niedziele. Oczywiście na poczatek rozgrzewka i na koniec tą szóstke weidera, narazie dzień pierwszy. Poza tym w pozostałe dni (pon, wt, czw, sobota) bede robił sobie np:, rozgrzewka , pompki jeden raz na maxa, I dzień szóstki weidera i do tego łydki na maszynie leżąc... bo to przyjemne jest ćwiczonko javascript: test('');
javascript: test('');
jeszcze jakies pomysły czy tam błędy u mnie widzicie moze? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25924
Kolego a jaki masz staż? A te brzuszki i pompki odpuść sobie w pozostałe dni... 3 dni ciężkiego treningu siłowego wystarczą , organizm też potrzebuje regeneracji i właśnie w tym okresie rosną mięśnie, jedynie 6 weidera możesz robić.

PS. Według mnie ten plan nie jest za cudowny... np 10 seri na trica a na nogi które są podstawą tylko 8, plecy 17 seri oO. Ale o tym później najpierw podaj staż a potem sie plan poprawi ewentualnie doradzi w doborze innego bo ten jest na moje oko słaby.


Zmieniony przez - Reo92 w dniu 2008-01-28 22:25:49

"Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej, żebyś się obudził i przeprosił" - Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczynam dopiero, jak mozesz to napisz co bys radził, moze na GG? dzisiaj sobie zrobilem ten pierwszy dzien na klate i biceps i powiem szczerze ze ostatnie dwa powtórzenia na biceps mialem 8 a zrobilem 6,5 i 5,5 na lewą reke, bo nie mialem juz jak unieść tych sztangielek... także dzis wydaje mi się że dość optymalnie, nie wiem jak nastepne... moze napisz na GG? 3223289 byłbym wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 ważne sprawy:

1. Czekam na jakieś rady
2. Jutro robie plecy i triceps, i proszę o coś podobnego do tego co mam robić a nie moge...

No więc tak:
Drążek mam już kupiony, czekam na przesyłkę więc jednorazowo rposzę o cos zamiast podciaganie na drążku szeroki uchwyt 4x max i podciaganie na drążku nachwytem 4x max
I do tego na stałe proszę o coś co mogę do harmonogramu włączyć za:
ściąganie drążka w dół : 4 serie po 12
pompki na poręczach - 2x max

Proszę o napisanie co za co wg nazewnictwa z atlasu zebym do jutra mógł znaleźć i poznać to ćwiczenie, a także ile mam robić serii po ile. Cały trening jest rozpisany w I poście, na jutro robię II dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25924
Podaj ten staż wkońcu :P

A co do dnia drugiego:

Drążek szeroki uchwyt (nadchwyt) 3s MAX
Wiosłowanie 3s
Martwy Ciąg 3s
Szrugsy 3s
Wyciskanie francuskie 3s
Ściąganie drążka wyciągu w dół 2s
Pompki na poręczach 2s

Wogóle to ja bym polecił FBW ;p i ten staż napisz

pzdr

"Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej, żebyś się obudził i przeprosił" - Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no napisalem ze dopiero zaczynam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do twojej odpowiedzi: napisalem właśnie ze jutro nie mam drążka, pompki na poręczach tez nie moge robić, Ściąganie drążka wyciągu w dół też nie .... ja mam tylko ławeczkę, gryf 168 cm, hantle i obciążenia i niedługo bede miał właśnie ten drążek
to tyle, prosze o odp. do jutra, moze napisz do mnie na GG? 3223289 15 min rozmowy i bede wdzieczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyskok

Następny temat

Tyle już przerabiałem - zgubiłem się...

WHEY premium