SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry spalacz - który wybrać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6619
Witam!

Powoli zbliża się sezon plażowy więc zaczynam myśleć o redukcji (w sumie to trochę późno, ale tak wyszło).

W związku z tym powraca pytanie o najlepszy spalacz obecnie dostępny na rynku. Może można by zrobić jakiś ranking najlepszych spalaczy dostępnych w tym sezonie?

Czekam na opinie

Jeśli o mnie chodzi to dieta jest, trening aero i siłowy też. Stosowałem już Scorcha, DymaBurna i kilka innych słabszych w zeszłym sezonie, ogólnie nie mam problemów z tolerancją kofeiny i innych stymulantów.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za opinie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Powoli zbliża się sezon plażowy p/i] Powoli?? Z powodzeniem już od jakiś 2 tyg. można śmiało zagościć na plażę i się opalać. Obudziłeś się w porę

Nie mam twojej foty żeby realnie ocenić szanse na redukcję w ciągu 30dni, aczkolwiek wg. mnie to raczej nie realne. Spalacz to może 3 procent efektu końcowego, postaraj dopiąć dietę i treningi na ostatni guzik. To jest klucz do sukcesu

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Pytanie z dwoma "naj" - naj-częściej zadawane i naj...głupsze, na które odpowiedzieć się po prostu nie da.
Pytanie to raczej powinno brzmieć "Który spalacz jest najodpowiedniejszy na dany etap redukcji?"

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
animal cuts kopie niesamowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to chyba jeszcze mało brałeś i widziałeś

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Black Mamba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Ja biore Ripped Freak.. taki o.
A pisali że kopie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROGRAM TRENINGOWY DO SPRAWDZENIA

Następny temat

dieta na rzeźbe . do oceny

WHEY premium