SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra odżywka przed treningowa ? :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Witam znacie mnie już i wiecie , że lubie takie zabawki więc ostatnio miałem VPX Friction który w ogóle nic mi nie dawał - serce biło jak szalone i nic poza tym. Więc szukam ponownie dość ekonomicznej i tańszej odżywki przed treningowej i nasuwa mi się na myśl taka jedna ale nie ma o niej opinii. A więc jest to :


AllMax Razor 8 - 577g [Mega Formuła] linku podać nie moge ( regulamin ) więc znajdziecie to na sklepie K**.

Warto ? Zależy mi na czymś co działa i ekonomiczne jest a nie jakieś przereklamowane ścierwo jak napalm.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Nie będę pytać bo jednak zamówię z allegro.pl - cena sporo mniejsza w ogóle wszystkich supli. Koleś ma same pozytywy i 8 osób zakupiło jacka 3d. Wysłałem Ci na pw link do kolesia z allegro i tej drugiej odżywki :P jak możesz to zerknij na skład tego jacka3d z tego linku i tego neuroce :) z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
to sie zdecyduj czy chcesz odżywkę czy typowy preworkout ( z kreatyna lub bez), zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Skład dupy nie urywa... Teraz to norma, nafaszerowane składowo, ale konkretów żadnych.

A zwiększałeś dawke friction? Na mnie działa. Po 1.5 miarce musiałem ze 4 razy wychodzić na zewnątrz, bo prawie mdlałem z wysiłku. Także ja sobie chwalę, ale biore tylko na cięższe treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
1. )No ja to nazywam odżywką bo może zawierać kreatynę bo to chyba tylko na plus dodatkowo co nie ? :)

2.) Wziąłem raz dwie dawki VPX Friction i oprócz walenia serca nie czułem pobudzenia i lepszego treningu - trenowało się nawet gorzej bo myślałem , że serce wystrzeli - nie tego oczekiwałem i sprzedałem to. Temat Frictiona naprawdę skończmy bo nawet jakby mi tu 10 osób pisało , że dobre i tak tego ponownie nie kupie więc kurdę nie wiem co wybrać :/ .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Zależy dla kogo jest dobry dodatek krety.

Za dużo kofy pewnie i telepanie się włączyło

Dla mnie najgorsze jest to, że zbanowali 1.3d . Więc nie wiem, co teraz poradzić. Jeśli nie chodzi o ćpalnie, to dobry był Shotgun, ponoć ripped freak, ale drogo wychodzi, saw, wf (bez kreaty) - ale co do wf, to na mnie osobiście nie działał za dobrze, ale niktorzy chwala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Co masz na myśli mówiąc ćpalne ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Duuuża zawartośc m.in. geranium .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Więc co mi polecasz ? :) może podasz listę jakąś a już ja sobie poczytam i wybiorę ?

Ale nawet jak będzie dodatek kreatyny to nie zaszkodzi a chyba pomoże co ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10515
zbanowali geranium ? jest nox pump normalnie w sklepie sfd itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
nie ma nox pumpa w sklepie sfd

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-10-07 15:28:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
No wiesz, to co pisałem wcześniej. Ale też zależy czy bardziej o pobudzenie czy o pompę chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Assault+kreatyna+bcaa - jak dawkować

Następny temat

Mieszanie odżywek

WHEY premium