SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobor suplementow Trec

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1729
No to sie wyjasnilo. Wielkie dzieki za konkretne porady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1729
Witam
Zgodnie z planem udalo sie zrzucic 12kg i po 3-miesiecznej walce / redukcji czas na troche masy miesniowej.
Teraz do pomocy wezwalem CM3, BCAA Powder, Isolate 100 i Nitroprogen (wszystko w proszku). Jesli chodzi o ekonomie to z CM3 na 11-tygodniowy cykl nie ma problemu, mniej ekonomicznie wyglada sytuacja z pozostalymi suplementami. Jesli zastosuje moje zapasy wg. zalecen producenta wyglada to nastepujaco:

77 dni kreatyna (cykl 11 tyg.)
40 dni BCAA Powder
31 dni Nitroprogen
25 dni Isolate 100

zgodnie z ponizszym programem:

W DT (4x w tyg):

Kreatyna na czczo = 5g

Nitroprogen z rana = 40g. Opcjonalnie jako posilek po sniadaniu, moze byc + owoc (jablko / suszone morele / rodzynki)

BCAA Powder + Kreatyna: 30 min przed treningiem = po 5g

BCAA Powder + Kreatyna: zaraz po treningu = po 5g
Isolate 100 po treningu ok 30 min po BCAA = 30g

Nitroprogen na noc = 40g

W DNT:

Nitroprogen 2x + 1x Isolate 100
BCAA + Kreatyna na czczo i na noc = 2 x 2 x 5g

Zastanawiam sie jak rozsadniej dawkowac BCAA + bialko tak aby troche "zaoszczedzic" i tym samym przedluzyc ich stosowanie do kreatyny. Oczywiscie jestem w stanie dostosowywania odpowiedniej diety.

Z gory dziekuje za wszelkie sugestie

Pozdrawiam
Ram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1729
Dzieki za podpowiedz. Przy okazji jeszcze jedno pytanko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1729
Niechcacy wcisnal mi sie Enter. Mam maly problem z weglami. Za duzo weglowodanow prostych w dostepnym mi jedzeniu i zastanawiam sie czy z nich calkowicie nie zrezygnowac i zastapic (o ile mozna i jest to rozsadne) nie jakas odzywka np. Vitargo Electro-Energy. Mam jeszcze czas do piatku, zeby cos zamowic. Potem tylko bialy ryz (inne odmiany jeszcze chyba do tej czesci kontynentu nie dotarly), kasza na wage zlota a soczewica tylko w tlustych mieszankach.
Z gory dzieki za komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Vitargo Elektro-Energy z Isolate 100 w stosunku 3:1 po treningu WZÓR.
Nawet się nie zastanawiaj tylko wchodź w taki zestaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1729
Dzieki Nitroman, czyli po treningu 90g Vitargo E-E i 30g Isolate 100. Wnioskuje, ze moge to wszystko wymieszac w shakerze.
Co z reszta dnia tzn. przed treningiem, na ktory mam dopiero czas o ok 18, i DNT? Odpuscic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
krete daj tylko 5g po treningu ewentualnie 5 przed i 5 po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1729
Witam ponownie. Pytanie dotyczace suplementacji: Koncze trening okolo 20, zaraz po wypijam szejka BCAA+CM3 Powder, po okolo 30 min kolejny Isolate 100 + Vitargo. W planie jeszcze kolacja i Nitroprogen do snu. Problem w tym, ze jest juz relatywnie pozno i nie dosc, ze jestem juz dosc pelny to odstep czasowy pomiedzy tymi wszystkimi szejkami i posilkiem jest znikomy.
Czy mialoby wiekszy sens branie Isolate 100 + Vitargo okolo 1 godz. przed treningiem a 30 min. przed BCAA+CM3 i po treningu tylko BCAA+CM3 oraz Nitroprogen na noc?
Z gory dzieki za dobra porade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Od razu po treningu weź wszystko - Isolate, Vitargo, aminy i kreatynę :)

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TriBulon Black

Następny temat

odpowiednie suplementy/odzywki dla 16-latka

WHEY premium