SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga / wzrost

18

Staż treningowy

62/171

Cel cyklu

2 rundy P90x + bieganie w tym okresie

Stosowane już wcześniej suplementy

Nabranie masy mięśniowej około 17 kg

Stosowane wcześniej spalacze

Jeszcze nigdy nic nie brałem

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Żadne

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Żadne

Przewidziane finanse na cykl

Diete mam od dietetyka, w skrócie białko 2g/1kg masy ciała, dużo ryb, ogólnie zdrowe odżywianie i nastawione na stopniowe przybieranie na wadże
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Pisałem ostatnio o ocenę suplementów jednak po dłuższym zastanowieniu doszłem do wniosku że niektóre z nich mogą pomagać na redukcje tłuszczu , czy schudnięciu , a na tym mi nie zależy.
A więc proszę o dodanie własnych propozycji suplementów ( na kasie mi nie zależy więc nie patrzcie na to) dla mnie.
Chcę nabrać masy mięśniowej. Ukończyłem już 2 rundy P90x + bieganie. Dodam ze przygodę z suplami chcę zacząć za miesiąć.Mój poziom tkanki tłuszczowej to 6,5%, waga 62kg, wzrost 171. Mam mało tkanki tłuszczowej więc według mnie bez sensu jest brać suple na redukcje tłuszczu więć czekam na wasze propozycje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
Bierz mono. Były robione badania i nie wykazano, że jakakolwiek forma kreatyny jest lepsza od mono. Dodatkowo mono jest najlepiej przebadana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Nie wiem czemu ale odpowiedzi w ankiecie poszły o jedną kolumnę w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
staz w miesiacach jaki?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
9 miesięcy, a suple chce zacząć brać za miesiąc ( oczywiście w tym czasie też ćwiczę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1001
Wrzuć dietę po treningu i plan treningowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Plan to z p90x Plan ćwiczeń, a diete mam naprawdę dobrą, chcę wiedzieć tylko jakie suple brać xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
W tym wieku taki poziom hormonów, że i suple niepotrzebne :) A jak już chcesz koniecznie możesz wziąć kreatynę, beta alaninę, witaminki. Pewnie kilka pozycji można by było jeszcze dopisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
paczka mono+ewentualnie beta alanina i starczy na tym etapie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
To ze dietę masz od dietetyka nie znaczy jeszcze ze jest ok....tylu jest "niby dietetyków" ze za głowę mozna sie złapać ale ludzie jak usłyszą "dietetyk" to myślą ze juz sam tytuł wystarczg i płaca za pseudo diety...
Nie powinno tak byc ale niestety warto teraz jeszcze dodatkowo skonsultować ta dietę np.tu na forum gdzie są osoby ktore na prawdę sie na tym znają i są zaangażowane a nie tylko robią to bo widza w tym łatwa kase...
Tak wiec jezeli będziesz odżywiał sie , trenował i odpoczywał jak należy to z supli sama kreatyna to juz będzie dla Ciebie w zupełności wystarczająca

Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-05-23 23:40:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Ok, dzięki za odpowiedź. Doradźcie mi jeszcze w prawie kreatyny. Lepszy jabłczan czy monochydrant ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
A beta alanina ? Napiszecie coś więcej ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta alanina ,,

Następny temat

Jestem w Fazie V odchudzania. Schudłem ze 102kg do 88kg. Jaki suplement teraz dobrać?

WHEY premium