SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór suplementów - porada

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4661
Czesc,

Mam 28 lat, 78kg, 183cm, ektomorfik, pare dobrych lat trenuje boks tajski. Dieta jest, prawie zawsze byla, chociaz bardziej po to by utrzymac wage. Po dluzszej przerwie, kolejny raz próbuje dolozyc do tego silownie ok 1-2x w tygodniu (tajski 2-3x). Chcialbym zyskac pare kilogramow, (najlepiej czystego miesnia he he ), zwiekszyc sile.

Zakupilem Mass xxl, bialko NitroProGen i ZMA (wiekszosc z tego co mam do wyboru to Trec). Fundusze nadal sa, wiec pytam - co jeszcze byscie polecili? BCAA? Glutamine? (choc naczytalem sie ze to placebo). Moze cos o czym nie slyszalem/nie doczytalem?

Chcialbym tez prosic o rozpisanie mi tych supli bo juz tyle tematow przejzalem, ze mi sie pomieszalo. Bialko i ZMA na noc ok. Gainer/bialko na braki w diecie. Ale co przed i po treningu, oraz jaka roznica gdy trening to tajski/silka?

Z gory dziekuje za odp.

Pozdrawiam.




Zmieniony przez - Ulaire w dniu 2010-02-10 01:43:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Na twoim miejscu resztę kasy przeznaczyłbym na bcaa, bierz 1g na 1kg przed i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
BCAA-zgadza się ale spokojnie możesz brać nawet 1,2g na 10kg masy.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
j/w do takich sportów BCAA jak znalazł

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4661
OK. Dziekuje, kupie BCAA. Radzicie przed i po treningu... a jak to sie ma do bialka/gainera przed i po? Z tego co wyczytalem to chyba lepiej bialko przed i gainer po treningu. Jak w to wcisnac BCAA, tzn. z przerwa czy razem? Widzialem wiele wypowiedzi,ze bialko i BCAA razem to pomylka. Trening mam bezposrednio po pracy, wiec pelnowarosciowy posilek jest dopiero ok 1,5h po treningu.

Zmieniony przez - Ulaire w dniu 2010-02-10 17:03:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand + White Flood czy Storm + Shock?

Następny temat

PUMP EXPRESS***MASSACRA***REANIMATOR ??? Ktory wybrac?

WHEY premium