SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do znawców --> Jak to jest z tym białkiem w każdym posiłku ?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43081
nawet z 150 g nie wydaje mi sie zeby tam tyle było

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
mozesz jesc 2-3g bialka spokojnie, ale musisz to weglami zrownowayc. jedz wolowine i wieprzowine, kurczak nie jest tak wazny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
dla ciebie 120g bialka , 480 g wegli, 120g tluszczu, po 2 mies jesli waga nie poszla dodajesz wegli, jesli sie zatluszciles odejmujesz wegli. jedz 5 posilkow dziennie np w sniadaniu 30g bialka i w posilku po treningu tez 30g , w inych 3 po 20g wegle rozkladaj rowno , mozesz dac nieco wiecej po treningu a mnierj na noc ale nie musisz. tluszcze daj do sniadania do posilku po treningu, i innego unikaj tluszczu po treningu.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Ale niektorzy tu glupoty wypisuja

Zgadzam sie z Markiem, a pytanie - dlaczego liczysz tylko bialko zwierzece skoro aminokwasy sie uzupelniaja ? Ja tez jestem ekto (ekto-mezo z przewaga ekto), mam 2g bialka na kg masy ciala, wliczam rowniez roslinne, ok. 6 g ww i 1,3g tluszczy, masa idzie ladnie, wcale nie narzekam, przez 8-9 miesiecy poszlo na sucho blisko 10 kg. przy czym ektomorfik wie jak jest ciezko zalapac chociaz 1kg masy miesniowej

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-11-15 23:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Bardzo ciekawy temat, sog dla autora

Ja u siebie też zauważyłem lepsze przyrosty gdy zjadam 1-1,5g B/kgmc
Gdy jadlem 2 i wiecej efekty byly bardzo slabe, albo praktycznie stalem w miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
sorry ze sie podszywam pod artukul ale mam identyczny problem, tez jestem ekto i nie wiedzialem jak rozlozyc te bialko. poczytalem i mam cos takiego:

126g bialka (1,8g/kg)
126g tluszczy (1,8g/kg)
315g ww (4,5g/kg)

2900 kcal

moja waga to mniej wiecej 70,5 kg i mam 16 lat. co o tym myslicie?


PS: studensky - nie chce cie wprowadzac w blad, ale z tego co sie oczytalem na tym forum i poza nim, to nie powinno sie dawac tluszczy w okolicach treningu. Takie tylko moje spostrzezenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
stuniel

O ile pokrywa to Twoje zapotrzebowanie co może być.
Co do tłuszczy w okolicy treningu to trefne spostrzeżenie, o ile przed treningiem można troche tłuszczy dodać, o ile po niewskazane, bo spowalnia to wchłanianie m.in. białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
ok dzieki

jeszcze jedno. rozpisalem juz prawie wszystkie posilki i zostalo mi 15,8g bialka, 70g tluszczy i 87,2g ww na 2 posilki w szkole.
tluszcze moge zaspokoic orzechami w innych posilkach, ale one maja tez to bialko, ktore mi juz nie jest tak bardzo potrzebne. co proponujecie? czym zaspokoic taka ilosc tluszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Białko z orzechów to bialko roślinne, czyli nie pełnowartościowe.
I pozatym śladowe ilości. Czyli bym sie tym nie zamartwiał.
Możesz też stosować oliwe, słonecznik, pestki różne itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
fajnie sog leci!

w takim razie dodam troche wloskich i oliwy, moze slonecznika.
jeszcze jedno. czy moge dodac jablka prazone do stalej diety? (mam w 5-tym posilku (o 19:00) ryz z jogurtem i mi za h*j nie chce wejsc) ma 20g cukru na 100g masy i jest sporzadzona z 87g jablek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o sprawdzenie diety

Następny temat

Zespół metaboliczny

forma lato