SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do znawców!! Info?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4950
Witam!
Trenuje juz ok ponad 4lata bez żadnych SAA,tylko dieta i suple. Zauważyłem ze od pewnego czasu nie mogę przejść pewnej granicy co do masy i zaczynam się zastanawiać nad jakimś środkiem. Nie chcem odrazu brać się za anaboliki i co mogli byście mi polecić na początek. Czytałem troche o clenbuterolu ze niedosyć ze spala tłuszcz to pozwala na rozwój masy. Mam troche tłuszczyku to bym go zrzucił i ruszył troche mase. A potem myśle by już znowu szło.A jak nie to delikatny cyklik 48tab mety + clean?? Co wy na to?? Jakieś inne pomysły?? Z góry dzięki. POZDRO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4950
Jeszcze pomyśle, spróbuje jeszce kombinacji suplementów(biogenixa cellpomp i inne nowinki) jak nic nie rusze to wruce po dokładne rady. POZDRO

ps. niedługo dam fotki do ocenny będzie można ocenić 4,5roku ćwiczenia na such.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57159
PH, M1T albo jakies lajtowe saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
krótki cykl 6 tygodniowy na propie :)

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
z kad wziales te 48??kupujesz mete na sztuki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
Hehe znam jednego dila, ktory sprzedaje na sztuki. Przychodzą do niego jakies kiecie z 10 zł to ten im daje 33 tablety mety. Jak zjedzą to po paru dniach znowu z 10 zł przychodzą. Inny to kiedys na siłowni chyba po 40 groszy tabletke sprzedawał. Kupowali łepki po 5 i łykali na raz

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
kufel

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
dzinkis jak chcesz delikatnie to nie mete tylko propa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
kuf3leq pozdro tego dilera i przeslij mu gratulacje, ze znalazl takich d****i co kupuja mete na sztuki. powiedz dilerowi ,ze ja sprzedaje bianabol w sloikach ktore babcia mi podarowała i jak chce to moge mu kilka słoikow opchnac tylko nakretki mam zardzewiale ale tochyba nie bedzie przeszkoda??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Kufel ale masz wtyki! Latasz w detalu?

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
hehe micen jakbys potrzebowal kiedykolwiek 99 tabsów mety to moge Ci dać kontakt

W porzo ziom :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakonczenie cyklu krotkim estrem ??

Następny temat

Co dla przyszłego Strong Mana ??

WHEY premium