SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do znawców

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
Cześć wszystkim jestem nowy na forum.Zgłaszam sędo was z wielka prożbą o pomoc .Mam kilka pytań dotycząctch mojego drugiego cyklu. Pierwszy opierał sie na samym omnadreni(10 amp).Skończyłem go pod koniec czerwca.efekt po tym cyklu to 9 kg(ten cykl był głupotą wynikaąca częściowo z głupoty a częściowo z desperacji).Ztego względu chćę zaczerpnąć waszych rad.drugi cykl planowany jest na listopad.Składał by się z deca durabolinu greckiego 200/mg mam 7 strzałów oraz z winstrol depot 10 strzałów 50/mg 1 ml



oto pytania które mnie dręczą.
przypominam że znam teoretyczne działanie tych srodków chcę się jedynie zapytać o wiedze praktyczną\


1.jak długa jest wykrywalność deca czytałem że do 18 miechów.
2.czy są jakieś srodki oczyszczające organizm z koksu.JAKIE?
3.jakie wy osiągneliście wyniki po tej mieszance.
4.czy występowała u was opucchlizna .mój kumpel miał strasznie spuchniętą twarz i to przy małych dawkach 200/ mg na tydzień .mi po omie twarz spuchła troche ,zresztą chyba ni dziwne


Narazie tyle chciałbym sę dowiedzieć,póżniej z pewnością pojawią się jeszcze inne pytania.

przy tym cyklu nie chce się zbuzować jak świnia chcę osiągnąć raczej dobre mieso.boje się jednego że starzy zobaczą po mnie i wezmą mnie na badania.Zastanawiałem się takrze nad powna ewentualnośćią czy nie wziąść zamiast deca metanabolu w małych ilościach on przecierz siedzi w organiżmie znacznie krócej.miało to by być 60 tabsów.Z drugiej strony nie chce się tróc metą wolałbym bezpieczniejsze środki.



Mój cykl to przez pierwsze 3tygodnie sam deca 200.mg na tydzień.W czwartym tygodniu dołanczam do deca winstrol 50/mg co 4 dni i tak do końca .Co o tym sądzićie .acha najwarzniejsze trenuje3 lata regularnie.

SENSOWNE ODP OBDARZE SOGAMI Z GÓRY DZIĘKI

1./
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
chłopaki mam do was jeszcze jedną wielka prośbe .chodzi o to w jakie dni robić strzały z deca i jaj rozłożyc winstrol tak abym nie trafiał na deca w tym samym dniu.a może można robić strzały z oleju i wody w ten sam dzień nie orientuje się w tym zatem prosze was o szybką pomoc bo jutro nie będe miał kompa z góry dzięki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po dece nie powinienes dostac opuchlizny. To cecha indywidualna kazdego. W dawkach wymienionych przez ciebie raczej nie spowoduja tego. Deca jest wykrywalna 18 miesiecy, ale jakby starzy chcieli cie wziac na badanie to kosztowaloby ich to jakies 500 zl. Zwykle badania nic nie wykryja. Jesli masz 7 strzalow proponuje cykl 100-200-300-300-200-200-100, a winka bys kupil okolo 15 strzalow i ladowal co trzeci dzien. Nie wiadomo ile ci po tym przybedzie. Pamietaj, ze brales juz ome, wiec dzialanie deci nie bedzie juz tak wielkie. Mysle, ze z 6-8 kg. powinienes zrobic na tej mieszance. Co do oczyszczenia organizmu to podobno sauna dobrze dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
wielkie dzięki dla ciebie i obiecany SOG
prosze o wypowiedz równierz innych a w szczególności gohana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
chłopaki a co z syfami po dece i winku .ja mam lekkie skłonności do trądziku na twarzy.czasem coś wyskoczy na plecach czy klacie ale to pojedyńcze i rzadko.pamiętam ze po omce miałem tego troche na plecach ,klacie i barkach starzy to widzieli i nie chciał bym tego powturzyć .jakie jest ryzyko wystąpienia trądziku przy tych środkarz i co robić aby ewentualnie temu zapobiec.prosze o szybkie odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
przy dawkach 200mg na tydzien przy orginalnej dece nie powinno byc opuchlizny(a gdyby to da sie ją zlikwidowac provironem)ale watpie zeby wystapiła.Jezeli sie nie myle to testy na metabolity deci kosztuja duzo wiecej niz 500zł.Winstrolu styka przeciez nie bedziesz robił ostrej rzezby w zime...predzej bym dokupił 1-2 amp deci.Syfow nie powinno byc moze pojedyncze.Ale do omki to jest pryszcz:)po kuracji wez clomid.W szczycie winstrol co 3 dni.A z metą daj sobie spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
MAGIC GYM miałbym do ciebie jeszcze jedną prośbe czy mógłbyś mi podżucić cykl bla mnie i mojego kumpla .JA i on mamy tyle samo towaru 8 amp deca 200 mg/2ml i po10 winka 50 mg/1ml.on ma podobne osiągi stymrze nie brałnic wcześniej ,a ja tak.


miałbym jeszcze jedno pyt czy część z tego nie pójdzie mi w dupe.po omce niby nic wielkiego ale troszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Winka macie przymalo. Dokupcie w miare mozliwosci jeszcze z 5-8 strzalow. Jesli nie mozecie, to winko ladujcie co trzeci dzien, a deka 100-200-300-300-300-200-100-100, a koledze radzilbym slabszy cykl, gdyz to jego pierwszy 100-200-200-200-200-100, a trzy pozostale niech sprzeda i przeznaczy na winko. Jesli bedziecie mieli wiecej winka ladujcie co drugi dzien, jesli mniej co trzeci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
feree potem napisze Ci na maila bo teraz nie mam czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Jeżeli chodzi o winstrol to 10 strzałów w zupełności wystarczy. Będzie to ładne połączenie z deca-durabolinem. NIe potrzebna jest ilość większa niż 10 ampułek przy pierwszym kontakcie z tego typu środkiem. Jeżeli chodzi o cykl dla Ciebie to proponuję:
(tygodniami)
1.200mgD
2.200mgD
3.200mgD
4.200mgD
5.200mgD 50mgW/3d
6.200mgD 50mgW/3d
7.200mgD 50mgW/3d
8.50mgW/3d
Razem 7x200mg D(decadurabolin) i 10x50mg W(winstrol).
Ewentualnie możesz dodać ósmy strzał deki który posiadasz zanim zaczniesz brać winstrol. Taki cykl przyniesie Ci ładne rezultaty, bez niepotrzebnego przeciążania organizmu dawkami deki większymi niż 200mg i niewiadomo jakimi ilościami winstrolu. To i tak jest już dość mocny cykl, ale trzeba wziąć pod uwagę Twoje doświadczenia z omnadrenem... dość niedawne doświadczenia. Proponuję poczekać jeszcze z cyklem jakiś czas. Choćby dwa miesiące się wstrzymaj a napewno nie pożałujesz.

Co do Twojego kolegi niech nie naśladuje Twojego cyklu jeżeli chodzi o dawki. Proponowałbym mu nieużywać narazie winstrolu a cykl oprzeć na samych 6-7 ampułkach deki, np. 100-200-200-200-200-200-100-100 cykl jak napoczątek bardzo dobry - lepiej dłuższy a mniejsze dawki niż 6 tygodni a cały czas 200 czy więcej mg. Jeżeli chce użyć winstrol to niech weźmie mniej deki.

Pozdrawiam.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***

Zmieniony przez - Holder w dniu 2002-10-13 13:22:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Feree dostałes maila?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Igły i nici...

Następny temat

Do Gochana

WHEY premium