SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do tych co prosza o ocene planu HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
a masz maksy pomierzone? czy dopiero bedziesz mierzyl? Jak bedizesz mierzyl ja bym roztrenowanie zrobil. A czytam ze bedizesz mierzyl a to oznacza ze bedziesz musial uzyc maksymalbych ciezarow. Jezeli nie zrobisz SD to wejdziesz z maksymalnych ciezarow na lekkie w mikrocyklu 15tek i bodziec moze byc juz za maly.

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2008-08-18 01:33:51

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Trzeba SD zrobic.
Jeszcze jedno chcialem powiedziec.
Kiedys robilem dipsy , lawke, drazek i wioslowanie i mi tak rece nie urosly jak po samych dipsach i podciaganiu. Nie wiem dlaczego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
Ok. Dzieki. Rozumiem.
A gdybym nawet zaczynal po 4 tyg. przerwy od mierzenia maksów to po maksach tez SD?
Byc moze nie bede mierzyl maksow, bo wiem mniej wiecej ile powinny wynosic. Chcialem sie tylko upewnic. Dodam ze to moj pierwszy HST mimo sporego stazu.

Zmieniony przez - premium w dniu 2008-08-18 11:24:04

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
tak po maksach tez.
Czytaj wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5378
czyli dolozyc izolacje? tylko moze mlotkowo, bo po normalnym uginaniu 1cm przez cykl tez nie jest duzo dieta byla ok, regeneracja i suplemencja tez, 7 kg masy, a tylko 1 cm,dodam ze bylo to odrabianie strat i liczylem na 2 cm.
dolozyc 2 serie, czy moze calkiem ostro i 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
1 cm na jeden cykl to rewelacyjny wynik

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Skad ja mam wiedziec?
Podstawa to przysiady/MC i reszta cwiczen zlozonych.
reszta to kosmetyka. Jak Ci starczy sil to dodaj cos na rece.
Skoro tak Ci zalezy na rekach rob dipsy, podciaganie na drazku a olej lawke i wioslowanie. Uwierz mi. Po dipsach i drazku urosnie Ci i klata i plecy i rece.
Do tego doloz cos na lapy jak chcesz.
Robilem kiedys wszystko. Dipsy, drzek, lawke, wioslo, rece, nogi, barki i nic. Ostatnio sie wyluzowalem. Robie tyllko drazek i dipsy i lapy zacZely rosnac. Czasami trzeba dac sobie troche luzu. Co masz do stracenia? Najwyzej za 2 miesiace zmienisz trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5378
niestety po sporych spadkach liczylem na troszke wiecej
szczerze mowiac za wioslowaniem nie przepadam...
tylko chetnie dorzucil bym barki, moze byc?
A drazek i dipsy przy dziesiatka po 2 serie, czy po 3?
Tylko ze jezeli 3 to w piatkach zeby zachowac podobna objetosc musialbym robic przynajmniej 5 serii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Ja tam robie wszedzie po 2 s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5378
czyli w sumie 6 serii pol godzinki i po silowni...
Wyciskanie na barki nic tu nie popsuje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST - prosba o ocene planu

Następny temat

Szybkie uczucie gorąca przy ćwiczeniach

WHEY premium