SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do ekpertów - rozciąganie ekspandera nad głową .

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Witaj.
Zwracam się z prośbą do ciężko trenujących, mam na myśli głównie Trec Team .
Moje pytanie tyczy się ćwiczenia z treningu domatora, a dokładnie rozciąganie ekspandera nad głową .
A więc jak to jest, jak bardzo zaangażowane są plecy w tym ćwiczeniu, czy wogóle troche je rozbuduje ?
Nie chce w przyszłości mieć jakichś dysproporcji np. plecy słabe a klata jak u kury ...
Oczywiście mam zamiar robić robić plecy normalnie, ale tylko na wolnych ciężarach . Nie dysponuje drążkiem oraz wyciągiem . Cenię trening w domu . A i jeszcze sprawa martwego ciągu, jego też nie będe wykonywał z dbałości o plecy, a wiadomo na małych ciężarach to ja moge co najwyżej pogrubić skóre o milimetr .

Jak to jest z tym rozciąganiem ekspandera nad głową, warto, nie warto ?
Pozdrawiam hej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
już to gdzieś czytałem o tym domu . Adasiek a co uważasz o niby podciąganiu na drążku, bez drążku imitując tylko ruch, ale wykonująć ruch tak jakbyś chciał rozerwać na strzępy plecy lub wydusić szkodnika ? Ja myśle ze to bedzie szło powoli, a czy zda egzamin, tego nie wiem. Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Zawsze jest lepiej coś robić niż nic.Ja z gumami(tubbingiem)dużo pracuje i wielopłaszczyznowo.Jest to doskonały trening jeśli jest dobrze zaplanowany i zrealizowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
A jak mają się do tego płatki, mówie o zwykłych górskich, czy jeśli spożyje je 15 minut przed obrzędem to moge liczyć na pogrubienie pleców, mówie tutaj także o jakości skóry hmm ?? Z góry dzięki, pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
za mały odstęp czasowy między jedzeniem, a treningiem. A co płatki mają do pogrubiania pleców. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Nic nie mają Adaś:)... i na moje trening z ekspanderem nie zaowocuje żadnym pogrubieniem mięśni pleców.Ciężki trening jest kluczem do sukcesu.Jakim sprzętem dysponujesz w domu?

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-08-13 12:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Dokładnie, ekspanderem to można się napompować przed wyjściem na scene

żeby zbudować solidna sylwetkę trzeba mieć na czym (hammery, wolne ciężary, wyciągi, drążki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Drodzy Panicze .
Ja jednak myśle, ze płatki maja znaczoncy wpływ na grubość mięśnia czy skóry czy Bóg wie jak to tam sie zwie . Myśle, że fitoestrogeny (są zawarte w płatkach) poszerzą mi plecy jeśli będzie znacząca dysproporcyja .

Mr. Papaj Ja dysponować ekspanderem oraz dwiema regulowanymi hantalami, mam także taki gryf 180 cm, ale jest na niego nałożone tylko 10 kila .

Panowie Drodzy możecie myśleć co chcecie, ale ja stracony nie jestem i będe pomalutku sprowadzała kolejne sprzęciki do siłowni .

Cały czas myśle nad kupnem wyciągu Finnlo , stacjonarnego, niemeicka marka za 2 batony, ponoć znacznie lepszy od Marbo czy Kelton .

Myśle ze płatki oraz w przyszłości wyciąg jednak poszerzą mi plecy i ujędrnia skórę .


Mało tego mam pytanie czy da sie budować mnieśnie na ujemnym bilansie kalorycznym ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
prosze Cie powiedz mi dlaczego tak uważasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo niebo jest niebieskie a trawa jest zielona... Budując mase musisz mieć paliwo (jedzenie) żeby ja robić. To jest jak z budowaniem domu jak masz za malo cegiel to budynku nie zbufujesz,a jak trochę wiecej to mozesz jeszcze go dobudowac, powiększyć. Tak samo jest z mięśniami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klasyczne - pomocy przy diecie.

Następny temat

Cykl redukcyjny

WHEY premium