SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do 20-stki będę szczuplejsza, ale potrzebuję pomocy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7420

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Jeśli chodzi o ten %BF - wieeedziałam!
Za jadłospis dziękuję, ale czy ja dam radę zjeść aż tyle mięsa? Okaże się pojutrze - muszę zrobić jutro zakupy, aby wcielić plan w życie :)
Jestem dobrej myśli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ale czy ja dam radę zjeść aż tyle mięsa?

już marudzisz ja i Ania (4nn) wciągałyśmy ponad pól kilo dziennie i dawało rade

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale czy ja dam radę zjeść aż tyle mięsa?

Musisz Bo w przeciwnym razie cały misterny plan w pi.du
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Ja nie marudzę, ja tylko pytam, bo generalnie (wbrew mojemu wyglądowi) nie jem dużo, jak się "nie dietuję" to mój dzień wygląda tak:
płatki frutina, potem jogurt, obiad (czyli albo zupa albo jakieś mięso), kilka np. mandarynek, jedna pomarańcza lub jabłko a na kolację sałatka, twaróg albo kanapka - dlatego jak przeczytałam to mi to od razu przyszło do głowy.
No ale nic - jestem pełna zapału :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925




o to sie musisz nauczyc jesc

Nigdy nie przyszlo ci do glowy ze cos jest nie tak skoro jesz mniej niz dziecko a tak wygladasz??? No sama powiedz uwazasz ze po tym wszytskim stan towjego ciala o czym mowi? Czy jest ono zadowolone i jedrne gladkie i pelne energii czy wrecz przeciwnie , wiec czy ta droga ktora z uporem maniaka brniesz sie sprawdzila???


Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-01-20 20:40:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Aż tak źle jest?
Tzn nie jest - było, ale warto na przyszłość wiedzieć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No miejmy nadzieję, że: BYŁO

Bo ja tyle zjadam przed południem chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
No masz rację, nie sprawdził się ten sposób odżywiania, ale hmm... myślałam, że skoro nie jestem głodna i jem zdrowe rzeczy to powinno być ok, choć zastanawiało mnie czemu tak wyglądam... No i właśnie dlatego testowałam tyle diet.
Muszę porządnie przejrzeć forum, poczytać, żeby nie zadawać miliarda pytań, na które są tu już zawarte odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patka nie ty jedna wlazłaś w takie bagno, właściwie chyba 90% pań w tym dziale ma podobny problem
Najważniejsze, żebyś się ogarnęła, bo możesz coś z tym zrobić Najważniejsze, żebyś zaczęła JEŚĆ

Zajrzyj do dziennika clearwater. Ona jadła 1500kcal i głód jej nie skręcał. Teraz "naprawia się" podobną strategią jak ty to będziesz robiła i co?

Je 1500kcal i jest tak głodna, że w nocy się budzi A tu dopiero czwarty dzień. Aż strach pomyśleć, co będzie pod koniec tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Teraz chyba mogę się szczerze przyznać - myślałam, że wejdę tu, przyjdzie ktoś, skrytykuje mnie i na tym się skończy - a tu odwrotnie; każda odpowiedź sprawia, że wiem, że to musi się udać... No i jak patrzę na te dzienniki - jestem w szoku!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siak999 / początek...

Następny temat

Problematyczna figura...jak odchudzić dół? Załamana.

WHEY premium