SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do 20-stki będę szczuplejsza, ale potrzebuję pomocy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7424

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I pewnie kasę niezłą sobie zażyczył

Patrzę na tą dietę i krztuszę się ze śmiechu

Przy pomyślnych wiatrach to tam jest 600-700kcal
Tyle, co potrzebuje niemowlę


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-01-20 13:28:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185


Zaraz policzę tymczasem zamieszczam żenujące fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185


No i bok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bylas tezsza kiedys? Ile schudlas?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-01-20 13:55:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Przy dobrych lotach : 900kcal
Moja maksymalna waga w życiu to 65,5 kilo, w pięć tygodni (stres) schudłam do 51.
Zazwyczaj trzymałam się 57-58 kilo, ale jak się zapuszczę to tak właśnie wyglądam... ech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy dobrych lotach : 900kcal

Ciekawe gdzie? Warzyw do bilansu kalorycznego się nie wliczamy.

Jak długo obżerałaś się samym białkiem na tej diecie Dukana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O matko dziewczyno co ty sobie robisz??? Mama robi to samo? Pewnie juz nascie lat i idziesz jej droga
Ech.. pomyslec bedziesz musiala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Tak, robimy to samo, pierwszy raz w życiu odchudzałam się jak miałam 13 lat i wtedy właśnie stosowałyśmy dietę rozdzielną, z której pamiętam, że nie byłam w stanie zjeść wszystkiego, co było w jadłospisie - za dużo tego było... I tak już od 6 lat testuję różne diety, ale pierwszy raz w życiu (poza półrocznym epizodem w gimnazjum) ćwiczę :)
Hmm moja przygoda z Dukanem trwała około miesiąca, bardzo zgodnie z tymi tam fazami dopóki nie zaczęłam się źle czuć...
Było tak 7 dni białka/7 dni białko z warzywami i tak przez te cztery tygodnie, no a potem oczywiście rezygnacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, napiszę ci brutalnie jak to wygląda.

Ciało masz w stanie tragicznym. Patrząc na zdjęcia widzę kobietę >40 lat, która nic nie ćwiczy i nie dba o to, co je. Brzuch zwisa ci tak, jakbyś dopiero co urodziła spore dziecko. Do tego masz spory zwisający fałd w okolicach talii, zwisającą skórę pod pachami, biust chyba też w niezbyt dobrym stanie

Masz niecałe 20 lat i wielki bagaż doświadczeń, którymi powoli, ale bezlitośnie rujnowałaś (i patrząc na to, co teraz wyczyniasz, wciąż to robisz)

Chcesz coś z tym zrobić? Chcesz odzyskać jędrne ciało dwudziestolatki? Oczywiście, masz szanse, jesteś młoda, to to wielki plus.

Ale... Musisz się obudzić, zmienić nastawienie, bo czas nieubłaganie tyka na twoją niekorzyść i z każdym dniem pogarszasz swój stan. Na razie zwisająca skóra, niedługo pewnie zaczną się problemy z tarczycą, układem rozrodczym, zmieni się sposób rozkladu tłuszczu w ciele (co już widać po twoich rękach), niebezpieczna tkanka tłuszczowa zacznie odkładać się wewnątrz jamy brzusznej i wtedy dopiero zaczną się jazdy.

I wiesz do czego nieuchronnie zmierzasz? Do otyłości. Przytyjesz w taki sposób, że będzie ci bardzo ciężko schudnąć. Jeśli w ogóle będzie to możliwe.

My zrobimy wszystko, co możliwe, żeby ci pomóc z się z tego wygrzebać. Ale musisz CHCIEĆ, musisz zmienić swoje nastawienie. Zająć się nie bzdurnym odchudzaniem na siłę, ale naprawą tego, co sobie zrobiłaś, musisz przeprosić się ze swoim ciałem
Bo wiedz jedno: ono NIGDY nie zapomni i to wszystko kiedyś do ciebie wróci jak bumerang. I teraz wszystko w twoich rękach: albo zminimalizujesz ten cios, albo olewasz to, co stanie się za 5-10-15 lat i dalej brniesz w te g.wno
Decyzja jest twoja.

Podpisujesz z nami cyrograf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Oczywiście, że podpisuję.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siak999 / początek...

Następny temat

Problematyczna figura...jak odchudzić dół? Załamana.

WHEY premium