SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dnp,T3,transdermal - z grubej rury

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale mnie zdołowałeś tym kracem

poważnie wali 500mg testa ew ??


żadnych insy, gh, metri, trena, antków ??

kurva nie wierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26525
Sam kiedys pisal ze 500 enana/week jeszcze nie przekroczyl :) teraz moglo sie to zmienic, chociaz raczej niekoniecznie, bo po co sie truc, jak na minimalnych dawkach osiaga sie swoje wysoko postawione poprzeczki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Jesli nic nie pokrecilem to tak gdzies pisal

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
tutaj mała korekta - pamietam raz jedem mowil bral norditropin - a tak faktycznie, tez kojarzę nigdy wiecej niz 500mg testa nie szlo,
niezapominajmy o borsuczym mleku wyssanym z łona matki, to ma kolosalny wpływ,
sorry za off_top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
ja też się przymierzałem do dnp i myślę , że to będzie mój następny krok na razie lecę eca, clen, t3 i jest ok ale sajdy są qrewskie i myślę że jednak użyję tego w substytucji, z racji uprawianego sportu zrzucanie wagi nie jest mi obce, ale najpierw poczekam na relację

POWODZENIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
GUERRERO jakie masz sajdy na t3+eca+clen bo za tydzien sam wskakuje na takie kombo
napisz jakie dawki jak mozesz plus ile b,w,t wcinasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
oczywiście nie chodzi mi o jakąś trząchawe, bo to nawet dla mnie ****a nie są sajdy.

ogólnie to sprawa jest u mnie trochę inna niż u większości, bo ćwiczę BJJ, muay thai i MMA stąd u mnie częste zbijanie wagi i spore doświadczenie na tym gruncie, bo jestem endo. No i tu zaczynają cię schody, bo przedwczoraj zrobiłem stację i sparingi i tak *****sko zaburzyłem gospodarkę elektrolitową, że myślałem, ze będę miał zejście! podczas treningu leciał oczywiście izotonik z vitargo 8%(1.5l)+1.5g potasu, 1g magnezu, 0.5g soli, po treningu jak wróciłem za***ałem miód, bo nie mogłem ustać na nogach i zaraz poszedłem kibel nakarmić, a teraz drugi dzień leczę się w domu ;/ palpitacje jak chooj(potas), miałem takie skurcze, że myślałem, że się zesram! z bólu bylem cały zlany zimnym potem a mam wysoki próg bólu(cwicze sw), myślałem, że będę dzwonił po karetkę(sic!), ale znam patent na skurcze(igła w mięsień kilka razy)jutro do lekarza, bo wiem, że przy treningach wytrzymałościowych klenie i efie trzeba uważać, po prostu nie jesteś w stanie uzupełnić gospodarki elektrolitowej tak szybko jak ją zaburzasz, kwestia jeszcze balansu mikroelementami szczególnie sodem i potasem gdzie trzeba pamiętać , że potas też jest solą, a zapotrzebowanie u sportowców jest w chooj większe tu masz linka jakby cię to interesowało http://www.medsport.pl/ms/ms101/101_09.htm ogarnij to dobrze radzę B2 T1 W3.3 dietę dobrze zbilansowana lecę -500 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
roid, a nie myslala o gh w dobrej dawce w celu wypalenia fatu?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ja bym chetnie zobaczyl foto-relacje, ale pewni sie nie doczekam
Popieram pomysl synergii srodkow i mniejszych dawek, mysle ze nawet przy dnp ryzyko jest wtedy mniejsze.
Chyba piszac tuaj nie szukales porady, a chciales sie "pochwalic" Nie w tym nic zlego, ja jestem ciekawy efektow.
Wrzucilbym jednak oxe przynajmniej 10ed, napisz tez jak bedzie sobie radzic z gospodarka elektrolitowa, bo to chyba najwiekszy problem przy dnp.
No i trzymaj propranolol pod reka, jakby co to wyjscie z artymii zajelo mi jakies pol roku i kosztowalo utrate formy, wiec powodzenia zycze, bo albo woz, albo przewoz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Jordan dla mnie hgh to srodek kosmetyczny i nie da takiego efektu w krotkim czasie jak moj cykl Do tego nie ukrywam nie wbijam underow i nie wbije ich tez mojej 2 polowce. Oryginalny hgh z aapteki (nie chinczyk) to duza kasa. Wiem że obecna produkcjia DNP tez pozostawia wiele do zyczenia, ale mamy go z pewnego zrodla Ostatnio zlapano gdzies transport hgh gdzie zamiast hormonu wzrostu byl kortyzon hehehehe zonk

Plan jest prosty male dawki dnp i t3 maja wypalic to co "wysadzi" z komorek tluszczowych transdermal oparty na yohimbinie i blokerze 11-HSD1. Krotko zwiezle i na temat z malymi dawkami. Nie interesuje nas wieksze zrzucanie kg bo prawde mowiac nie ma co zrzucac (przynajmniej ja tak uwazam heheheh).Chodzi o zrzucenie z konkretnych miejsc. Jak sie to uda zobaczymy. Chodzi tez o maly experyment - jaka rekompozycje mozna osiagnac w powiedzmy 10-12 tygodni


Scorpio myslalem o varze ale tez wchodzilaby w rachube tylko apteka a obecnie powiedzmy ze wyschlo mi zrodlo bonavaru
Dhea powinna zalatwic sprawe energii na treningu jak i antykatabolika i blokera kortyzolu. Jak bedzie kiepsko to winstrol 5mg-10mg (raczej to pierwsze) ed

Co do gospodarki wodnej heheheh to najprostsze zasady sa najlepsze. Picie picie i jeszcze raz picie wody. Do tego duze dawki magnez (proch) i potasu (najpewniej beda to banany). Zero alkoholu itp srodkow ktore odwadniaja.
Jak beda problemy mozna dorzucic glicerol.
Bedzie git dawki male wiec bedzie git

Co do beta blokerow to sa pod reka bo sam podjadam wlasnie metohexal U nas w domu mala apteka wiec bez obaw.
No i tak jak mowisz woz albo przewoz
Co do relacji to zapewne bedzie, co do fotek - tutaj decyzja zostaje w rekach mojej kobiety.

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2010-02-22 20:18:20

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2010-02-22 23:23:49

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sally , gdzie na śląsku można zrealizować recepte ?

Następny temat

Poszukiwanie dobrego Androloga

WHEY premium