SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dnp,T3,transdermal - z grubej rury

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
vadim to teraz bokito siedzi na forum animala jak bys chcial podbic

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ja mysle ze bedzie taki piec, ze dhea sobie nie poradzi i var to mus, ale jak mowisz ze nie ma zrodla to trzeba kombinowac inaczej.
Beta-blokery warto miec w roznym zestawie, u mnie propronolol dzialal najszybciej - likwidowal rozne cuda po 20min, czyli nadawal sie do stosowania doraznego, na dluzsza mete selektywne calodobowe jak biso, czy nevi.
Ile dokladnie magnezu i potasu zamirzeacie dawac? No i co z sodem, fosforem? itd?
A tak btw masz doswiadczenia jakies z tym transdermalnem, czy to pierwszy kontakt bedzie? O ile za dnp i t3 podziekuje, to dermalna moze bym zarzucil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Scorpio93, sprawdź proszę @
Sory za off-top.

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Scorpio nie bedziemy az tak kombinowac z elektrolitami nie widze takiej potrzeby przy DNP zwlaszcza w min dawce. Najwazniejsze to nawodnienie i tyle. Wszystko sie ofkors bedzie dodawalo na biezaco obserwujac organizm bo kazdy jest inny.

Co do propanololu to u mnie cieno dziala przynajmniej porownujac mg na mg z metohexalem, ktory 25mg mnie robi dobrze

Transdermal jesli idzie o praktyke to bedzie 1 raz ale bardzo na niego liczymy heheh.

Vara nie ma i nie bedzie jakby co pojdzie winstrol la pharmy bo wlasnie biore sam wiec jest zapas

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850




Ludziska kupuja setki tabsow spalaczy i efekt znikomy a tu only 11 magic pillsow i powinno dac rade

Ok B50 oblukam tamto forum thx

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2010-02-23 21:56:08

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2010-02-23 22:45:07

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 kapsułka tygodniowo się bierze ?
aż tak sieka taka mała kapsułka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
No nic powodzenia zycze i bede obserwowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
jeśli możesz to wrzuć dziennik lub coś w tym rodzaju, bo zapewne przy takich środkach coś podobnego będziesz prowadził tj. dawki, czas, środki, trening, progress, efekt końcowy i ewentualnie jakieś subiektywne odczucia Twojej Damy myślę, że wiele osób byłoby usatysfakcjonowanych, z góry dziękuje w imieniu swoim i forumowiczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1158
sprawdź e-mail Roid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
no i prosze
jakies 4 tygodnie temu jak sie szykowalem do cyklu na mecie i enanie to prosilem na sfd o porade jak dowalic do koksow dnp i nikt nie byl w stanie poradzic bo chyba nikt nie bral. Pomoc znalazlem an UK-Muscle Zone. Polecialem dnp 10 dni wedlug wskazan i potem na 11 dnien juz start z metka. Chodzilo o to zeby troche zleciec z fatu przed cyklem, a bylo 21%. Druga opcja byla taka zeby walnac dnp razem z winkiem na koniec przez 2 tygodnie ale wolalem piersza. 200ed.
Tak wiec czego sie mozesz spodziewac:
Ogolnie to bylo przej...e, ale zyje. Brak snu, pocenie jak qrwa mac. Koszulki musialem brac na zmiane do pracy juz na 2 dzien bo taka jest potliwosc, a prace mam siedzaca. O ostrych treningach zapomnij, cisnienie ci czaszke rozj...e, a moze to bylo przez temperature wyzsza, w sumie trudno powiedziec bo nic takiego nie przezylem jeszcze. Artykol o DNP na sfd ten do ktorego link ci dal ktos tam jest warty poczytania. Z tym ckd przed cyklem nie chcialo mi sie pier...c, ale suplementacje stosowalem jak nalezy. Kontrola temperatury ciala koniecznie codziennie. U mnie temperatura skoczyla na 4 dniu do lekko ponad 38 C wiec nie bylo tak zle, ale jakby komus poszlo ponad 39 to trzeba do lekarza leciec.
Efekty po 10 dniach:
-5kg
BF: 16% z 21%- mierzone na wadze Ormonu wiec chooj wie na ile jest poprawny odczyt, ale widac po sylwetce.
Wiem ze to szkodliwe gowno...ale i tak jescze przywale za jakis czas.
To wlasciwie tyle co ci moge powiedziec na temat DNP, jak masz jakies konkretne pytanie to pisz. Nie jest to takie straszne jak sie wydaje, wiecej w tym mitow niz prawdy. Jedyne co to samopoczucie w czsie stosowania jest kiepskie i spora retencja wody po cyklu. Ja myslalem ze to metka mnie tak zaczela ciagnac od pocztaku zanim zdalem sobie sprawe ze to dnp. Zeszlo po ok tygodniu.
pozdro i powodzena

Zmieniony przez - pitekw12 w dniu 2010-02-24 12:25:11

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sally , gdzie na śląsku można zrealizować recepte ?

Następny temat

Poszukiwanie dobrego Androloga

WHEY premium