SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dnp,T3,transdermal - z grubej rury

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kazam za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
game - umyslowa

s****iel bez obrazy ale doswiadczenie sprawia ze dojrzewa sie do pewnych decyzji. Jak moze Ci byc szkoda mojej kobiety i jak mozesz mowic ze nigdy bys swojej tego nie dal jak.......to nie ja podjalem decyzje tylko Ona!!! To ona to zalatwila itp (hehe ma lepsze dojscia widac niz ja). Ja tylko sluze wiedza i doswiadczeniem w tego typu suplementacji. Decyzja byla jej nie moja. Dyskusja sprawila ze tez jestem za. Jakim prawem mam jej cokolwiek zabraniac sam niszczac sobie w pewnym stopniu zdrowie walac kox i inne rzeczy (tak hehe saa to nie jedyne rzeczy ktore sie przyjmuje hehehe). Przeciez nie zaczyna brac heroiny hehehe Ja tez jej nie pytam co mam dodac do wlasnego cyklu i ile czego kupic, robie to, Ona to akceptuje (wie o wszystkim, zreszta musi bo robi mi strzaly hehe). Wiec jakim prawem mam ja traktowac gorzej niz siebie i zabraniac czegolwiek??? Lubimy doswiadczenia i robimy je nie widze w tym nic zlego. Ja nie mam 20 lat aby powiedziec wybieraj dnp i Twoj cykl albo ja - dziecinada. Jestesmy oboje dorosli i wiemy co robimy. Decyzja jest podjeta a moja w tym glowa aby bylo git.

Co do zdrowia - 1 symptom ze dzieje sie cos naprawde zlego czego nie potrafie skorygowac lekami/suplami ogolnie profilaktyka i wsio zostanie przerwane natychmiast. Zdrowie najwazniejsze

Zreszta nie temu ma sluzyc ten post.
Co do relacji to bedzie (wymiary,obserwacje i samopoczucie na biezaco +info o ewentualnych modyfikacjach cyklu). Co do fotek - wiadomo to jest kobieta i nie mysli jak my proste karki i jesli zdecyduje wrzucic fotki to to zrobimy ale dycyzja jest tylko i wylacznie jej.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
roid - lifter?

ogolnie to jestescie poj.eb.ani wbijajac taka ilosc chemii, szczegolnie mam tu na mysli osoby od SW

nie zebym odradzal, bo sam prwadze dosc ryzykowne zycie(tez jestem poj.eb.any!), ale takie wp.ie.rd.al.anie wszystkiego co popadnie kojarzy mi sie z ostrym uzaleznieniem od srodkow, ktorych raczej nie uzywa sie w dopingu...

jeszcze bym cos napisal, ale za duzo tu osob na androgenach - z zaburzona obiektywna ocena


"Przeciez nie zaczyna brac heroiny" nie sama heroina jest szkodliwa tylko jej w******lanie bez opamietania...

Zmieniony przez - 60thplace w dniu 2010-02-27 14:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
60 nie nie jestem lifterem ale jak zaczynalem przygode z sfd (inny nick inne czasy) to czesto z nim pisalem, wiec znam go, i jego Pania tez (z forum)

A to ze jestem po***any to co innego
Czlowiek rodzi sie niedoskonaly wrecz uposledzony...chemia mozna wspomoc cialo......ksiazkami,rozmowami,wartosciowymi filmami i doswiadczeniem zyciowym ducha Zyje sie tylko raz .......tak ponoc mowia i pisza heheh

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850




kupa w plynie na johimbinie

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2010-02-27 19:37:13

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to z firmy RPN ??
w Polsce już można kupić ich miejscowy wcierany spalacz
tylko ciekawe jak to działa wiesz coś roid ??

a ten glut to yoha ?
lubię yohi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5054
Nie oni pierwsi i nie ostatni co to biorą ja pi-e-rdole ale płaczecie bądź meszczyzną jeden z drugim/chociaż na tyle ile jego żona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
sqrwielll, steve1

wy******lac z takimi tekstami

jak nie macie nic merytorycznego do dodania to nic nie piszcie
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kazam za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
chyba ci sie lejce po***aly

przez tydzien sobie je naprostujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sally , gdzie na śląsku można zrealizować recepte ?

Następny temat

Poszukiwanie dobrego Androloga

WHEY premium