SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie rośnie na koksie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3379

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

37

Waga

80

Wzrost

165

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

108

Obwód uda

Obwód talii

87

Staż na siłowni

2

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

6 - 7 w tygodnii

Cel cyklu

Parę kilo w górę

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Tak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94840 Napisanych postów 364843 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670236
Najprostszy kalkulator 5 trg w tygodniu



treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 199
Dziwi mnie to że nikt nie pisze ze no mam lipny towar tylko każdy twierdzi że moja dieta jest lipna. Uśredniając moja dieta to około 4 tys dziennie. Nie mniej niż 3500.zdrowy tryb życia i ciągła praca na siłowni. Uważam że jeżeli mam dobry towar to czy mam dobrą dietę czy nie powinno wejść duhidro po 8 tyg i zalać mnie woda.wiadome jak woda zejdzie przy ciulowym treningu i diecie zostanie tyle samo co przed cyklem. Dodam że propionat miałem z firmy A, a mix testo z firmy B. Libido poszło w górę,ciągła ochota na sex, jajka się zrobiły małe. Nie jestem znawca dlatego piszę na forum. Czytałem o stagnacji. Może mam coś przyblokowane w organizmie i dlatego dyhidro nie może zaskoczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
A może zacznij wkońcu liczyć dokładnie kcal, ćwiczyć porządnie i się regenerować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
Coś ta dieta średnia się wydaje...
150g białka na bombie?
To moja kobita na redu nie wiele mniej jadała...
Poza tym j.w. 3.5k kcal przy 7 treningach w tygodniu...
A to że jajka sie skurczyły to nie ma się z czego cieszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mnie dziwi, że z taką (nie)wiedzą zacząłeś bawić się doping.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35074 Napisanych postów 89956 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941075
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 199
Czyli drodzy experci. Mam zwiększyć miskę. Ok. Dobije kaloryke szejkami na min 4500tys.a dlaczego nie zachodzi u mnie dichidro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35074 Napisanych postów 89956 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941075
Chłopie weź się porządnie za dietę , polecam dział odżywianie i lecisz bo widać że nie bardzo kumasz....4500kcal spokojnie można zjeść normalnych posiłkach , nie potrzebne jakieś szejki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 199
Dietę poprawie ok.ale dyhidro zachodzi bez względu na dietę. Retencja wody musi nastąpić to reakcja łańcuchowa. Widzę że nie wiecie dlaczego nie zachodzi to u mnie. Nie mam dopietej diety ok. Do poprawy.ale dalej nie uzyskałem pewnej odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3247
Xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

CLOMID

WHEY premium