SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie mam efektów?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 215
Hej ;) Szukam pomocy. Od 3 miesięcy ćwiczę na siłowni i zdrowo się odżywiam. Po pierwszym miesiącu efekty były widoczne jednak od dwóch miesięcy dalszych efektów brak.

Zwiększyłam więc aktywność fizyczną: trening FWB + interwały na zmianę z cardio i zaostrzyłam dietę. Nie wiem co może być przyczyną tego, że waga stoi w miejscu a centymetry nie spadają. Proszę o poradę

Wiek : 21
Waga : 50 kg
Wzrost : 164 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 65
Obwód na wysokości pępka : 75
Obwód bioder (3): 81
Obwód uda w najszerszym miejscu: 47
Obwód łydki : 31
Procent tkanki tłuszczowej: 18%
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nogi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często): trening siłowy, trening aerobowy (cardio 40min/interwały 25min)
Co lubisz jeść na śniadanie: kromka żytniego chleba z białym serem i sałatą
Co lubisz jeść na obiad : jogurt naturalny z płatkami owsianymi i owocami
Co jako przekąskę : pomarańcza
Co jako deser : ciastka owsiane
Stan zdrowia: świetny ;)

Jako dodatek wklejam zapis posiłków ze strony fatsecret.pl








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 215
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Postaram się trochę bardziej doedukować i zdecydowanie zmieniam dietę. Aha i koniec z redukcję hehe ;D Dzięki jeszcze raz za waszą pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
po 1. - słaba dieta; uboga w wartści odżywcze:
po 2. - NIE MA Z CZEGO SPADAĆ, bo jesteś wychudzona

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 215
dzięki za odpowiedz ale:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 215
1. co to znaczy, że uboga w wartości odżywcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 215
2. spodziewałam się takiego zarzutu, bo faktycznie może patrząc na stosunek wagi do wzrostu można sądzić, że jestem 'wychudzona' ale patrząc na poziom tłuszczu 18%, (cel: 16%) można zrozumień powód redukcji ;)


Zmieniony przez - nonekxx w dniu 2015-01-27 15:42:13

Zmieniony przez - nonekxx w dniu 2015-01-27 15:42:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nonekxx, niestety nie rozumiem powodu redukcji nadal. U osoby bez solidnej masy mięśniowej taki bf, jaki sobie planujesz, to po prostu wychudzenie, niewiele mające wspólnego ze zdrowym wyglądem. Nawet fitnesski z reguły nie trzymają bf na tym poziomie cały rok. Już 18-20 uznaje się za granicę, przy której naturalna menstruacja może być zaburzona. Ślizgając się na granicy niedowagi lepiej byś wyszła, zbijając bf masowaniem, a nie redukcją.

Już przymykając oko na to, jak totalnie nieprecyzyjne są pomiary zawartości tłuszczu w ciele.



Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-01-27 16:13:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 215
ok przekonaliście mnie, co mam jednak zrobić kiedy po 3-ch miesiącach nie widzę nawet zarysu mięśni na brzuchu? Może po prostu jestem zbyt niecierpliwa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Bo Twoje cialo pomimo malej ilosci tkanki tluszczowej moze preferowac sklad tam, chociaz de facto i tak tego malo. Jak dieta uboga w dobre bialko to miesien tez nie wyjdzie, a i wiele od techniki trenigowej zalezy......ja absow duzo nie robie, ale przedni przysiad i martwy ciag na brzuch u mnie wiele zalatwia.

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-01-27 16:53:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 215
mój trening na brzuch to głównie ABS. Może powinnam zmienić trening zamiast ciągle modyfikować dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No ale co konkretnie? Na trx'ie albo pilce np? Dobre planki (o ktore nielatwo)? Czy bezsensowne machanie karkiem do przodu bez aktywacji miesnia za to z obciazeniem kregoslupa? A diete z tego co pokazalas to na pewno powinnas zmodyfikowac. W dziale regulamin i koncepcja dzialu sa swietne arty. Kopalnia wiedzy. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 215
Tak zgodzę się artykuły systematycznie przeglądam. Postaram się znaleźć tam też poszukać rozwiązania ale jeśli już tu jesteście ;) moglibyście mi coś doradzić ? Jakieś ogólne wskazówki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z mięśniami brzucha

Następny temat

Western się redukuje

WHEY premium