SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie chudne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2695

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 788
Witam wszystkich.
Cala historia zaczela sie rok temu w maju wazylem wtedy 115kg i bylem zdeterminowany zeby schudnac zaczalem biegac i lepiej sie odrzywiac. Do wrzesnia zjechalem z wagi do 102kg a do grudnia do 98kg i tu waga stanela wszystko odbylo sie jakos intuicujnie. Wtedy tez zaczalem przygode z silownia. Zaczalem coraz bardziej sie interesowac co i jak zrozumialem ze dieta jest najwazniejsza. Mialem i stosowalem trenowalem ostro do maja zjechalem do 94. Okupilem to wszystko 5 miesiecznym wstretem do silowni i diety. Teraz od dwoch miesiecy znowu zaczalem, waze 98kg plan treningowy i diete ustawil mi trener i dalej nic nie idzie w dol. Jestem na deficycie. Moje zapotrzebowanie kaloryczne to ok 3450kcal jestem na deficycie jakies 1000-800kcal. Licze kalorie wszystko waze przed jedzeniem. Co moze byc nie tak.? Dodam ze mam 27lat i 185cm wzrostu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Wypełnij abkietę działu i wrzuć rozpiskę diety zgodnie z regulaminem działu: https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 788
Mam aplikacje do liczenia kalori zrobie zrzut z aplikacji bo cos nie moge tej funkcji znalezsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
moze za nisko już zjechałeś, zakatowałeś organizm niskimi kaloriami. Robięłś jakąś przerwę w redukcji ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 788
Zrzuty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 788
Zrzuty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 788
Jpg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 788
Jpg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 788
Jpg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 788
Jpg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 788
Jpg




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała waga ale odstajacy brzuch

Następny temat

Co dalej ze sobą robić? Ile kalorii spożywać?

WHEY premium