SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie chudne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 364

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
Witam. Potrzebuję rady, bo już sama nie wiem co robić. Od niedawna się odchudzam i udało mi się już zgubić 10 kg, ale mam poważny problem. Chudne wszędzie tylko nie na brzuchu. Wyglądam bardzo źle bo nogi ręce schudły a brzuch został. Jem zdrowo, regularnie ćwiczę 4 lub 5 razy w tygodniu. Ale nic to nie daje... Pomóżcie proszę, bo nie wiem co robić. Mierze się miarą i z brzucha nie zgubiłam nawet 1 cm. Co polecacie? Może jakiś spalacz nie wiem nie znam się. Będę wdzięczna za jaką kolwiek poradę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Wypełnij ankiete działu

Napisz jak liczyłas zapotrzebowanie kcal i ile wyszło zerowe oraz jaki masz aktualnie deficyt i od jakiego czasu.

wstaw diete w tej formie http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie da się nic poradzić, bo na temat odżywiania czy treningu nie mozemy się wypowiedzieć nie wiedząc jak to wygląda.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Podstawą kształtowania sylwetki jest odpowiednia dieta i trening siłowy. Nie wiedząc jak to wygląda u Ciebie nie jesteśmy w stanie stwierdzić co robić.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

interpretacja wyników badań

Następny temat

Hiit czy carbio

WHEY premium