SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego nie chudnę

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć! Mam 165 cm wzrostu i ważę 54,5 kg. Moim celem jest 52 kg. Na początku ważyłam 63 kg, ale postanowiłam rozpocząć dietę, jeżdżę codziennie na rowerze po ok. 1h. Dziennie jem ok. 1200 kcal, zawsze ważę się raz w tygodniu i waga pokazuje mi ok. 1 kg mniej. Dzisiaj się ważyłam i wynik był taki sam, jak tydzień temu, waga nie ruszyła się z miejsca. Jem tak samo jak wcześniej, tyle samo jeżdżę. Czy to o czymś świadczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Wolny metabolizm albo jesz mało ale za to nie wartościowo.
Zmniejsz liczbę węglowodanów i tłuszczy zwierzecych do tego trening 3x w tygodniu + dużo aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10039
ta zmniejsz i spal mięśnie w ****u... dowiedz się najpierw co to jest dieta redukcyjna, bo na razie to psujesz sobie zdrowie, za takie rady jak wyżej to podziękujemy

Zmieniony przez - amadeuszq w dniu 2010-08-19 13:59:25

http://mojapala.pl/powieksz/aman

http://www.skateboard.pl/  głosować na Łukasza Cebule, ankieta po prawej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Pani lub kto wie młoda dziewczyna napisała : Jem tak samo jak wcześniej, tyle samo jeżdżę. Czy to o czymś świadczy?

Więc kto wie czy ma odpowiednią dietę może je po 3tys kcal dziennie. Bo jeżeli nie ma efektów może powoli ucinać kalorie aż zobaczy progres ?

Aha przyznaje bez bicia że o diecie redukcyjnej nie wiem zbyt wiele ale chyba ucina się niepotrzebne węgle nie ?



Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2010-08-20 09:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35463
Pani lub kto wie młoda dziewczyna napisała : Dziennie jem ok. 1200 kcal
Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) Je za mało i spowolniła metabolizm. Lektura działu odchudzanie do odrobienia.

Yes you can!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Jest jeszcze jedna opcja - chwilowe zatrzymanie spadku wagi, normalne akurat. Przestoje zdarzają się i 3-tygodniowe.

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rutinoscorbin dawkowanie

Następny temat

antybiotyk co-amoxiclav

WHEY premium