SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nano vapor nie dziala????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 628
Czesc,
Po dłuższej przerwie wracam na silownie. Wczesniej plany generalnie na mase, dieta byla. Teraz zmienilem prace i potrzebuje czegos co da mi "kopa" przed treningiem. Ja sie kompletnie na odzywkach nie znam, kumple poradzil mi NANO VAPOR. Czytalem opinie o nim na sfd i wiekszosc wypowiada sie pozytywnie.. a u mnie tragedia.. po pierwszej dawce poszedlem odrazu spac.. malo tego poczestowalem kolezanke i na nia tez nic nie podzialalo. Jaki moze byc powod?
Ma ktos jakies pomysly?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moze masz wersję UK - czyli gowno na resorach
sprawdz czy jest yohimbina na etykiecie w skladzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
ktora wersje posiadasz amerykanska czy europejska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
A Podłaczyłes do prądu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Jak by mial wersje US to by dzialalo a zapewne ma EU wiec bez jochy I nie czuc powera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
gowno na resorach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 628
Rzeczywiscie jest nano vapor UK. Wiec sie w****** :)
Trzeba bedzie szybko zuzyc i kupic cos nowego.
Moze ktos doradzic co? Jak wczesniej pisalem pracuje sporo godzin dziennie od 3 do 16-17. Musze miec cos co mnie pobudzi.
Dzieki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO-XPLODE i leki antydepresyjne

Następny temat

Dawkowanie !! Pomocy

WHEY premium