SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta za 200 zł to możliwe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 687
Witajcię , czy jest możliwe ułożenie diety za 200zł ? Chodzi mi o zwiększenie masy mięśniowej . Ćwiczyłem 3 miesiące bez diety , efekty są takie :
Klatka 5-6 cm +
Biceps 3cm +
Wyciskanie płaskie 25kg więcej .

Moje Ciało
191 cm / 85 kg , Dzięki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
a te 200 zł to na dzień, tydzień, miesiąc czy rok?

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
ale jakiej diety?? masz 18 lat zakladam ze mieszkasz z rodzicami to chyba masz w lodówce i szafkach jedzenie nie??? kasze/ryz/makaron./iemniaki mieso jajka sery, i reszta to sa dodatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
jak byś chciał codziennie jeść tylko pierś z kuraka z ryżem to teoretycznie starczy a tak poważnie to tak jak kolega wyżej pisał a za te 200 zł możesz sobie coś dokupić do tego co tam w domu zjadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 687
Na miesiąc . Mieszkam z rodzicami . I produkty jak Jaja , czy Ser są dostępne . Tylko chodzi mi właśnie o ryż i kasze + do tego jakieś mięso . Bo w domu często jest Zupa , lub inne danie z mała zawartością białka . Co proponujecie i w co zaopatrzyć się za te 200zł . Dodam że mam 750 monohydrantu kreatyny SFD pure creatine i nie używam warto go dodać do "Diety" czy jeśli dziennie będe przyswajać 100-150g białka to nie ma sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
skup sie na jedzeniu a nie na kreatynie. jak juz masz to mozesz uzyc zeby ci sie nie przeterminowala .I jaki to proble ze jest zupa chyba nie jecie samej wody z wazywami tylko wlasnie z ryz/makraon/ziemniaki/chleb no nie?? wiec za te 2 stówy to albo miseo sobie kupuj albo twarogi/jajka/bialko w proszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14111
za te 200zł to kupuj sobie mięso bo reszte chyba masz w domu (ryż, makaron) a na warzywa chyba uda ci sie namówić rodziców.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."

"Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

"Większości łatwiej ignorować prawdę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 687
Jeśli mi pokazuję że potrzebuje z 200g białka jakoś a będe spożywał koło 100 + uzupełnie 75g odżywką 80% to będzie widać lepsze efekty niż jak ćwiczyłem wrzucając w siebie max 2k kalori i z 40-50g białka ? Czy żeby było widać efekt potrzebuje ponad 200g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
potrzebujesz 170 maxymalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 687
A jak różnica ? Będzie o wiele widoczna jak zacznę trzymać dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 687
Nawet taką banalną ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Proszę o sprawdzenie diety [redukcja]

WHEY premium