SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta tłuszczowa, ekto, muay thai - do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
Witam znajomy polecił mi przerzucić się na dietę tłuszczową, trenuje muay thai 3x w tygodniu (intensywnie, wysoka grupa). Dwa razy w tygodniu zamieniam twaróg na tuńczyka. Co myślicie?



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Wypełnij ankietę (wzrost, waga, szacowany poziom BF% itd). Piszesz że chcesz być na diecie tłuszczowej, okej tylko obserwuj swoje ciało gdyż przy dużej podaży tłuszczu i dużej węglowodanów może zalewać cię tłuszcz. Pamiętaj też że dietę należy urozmaicać a na całe szczęście na półkach sklepowych nie mamy tylko ryżu i kurczaka ;) Po tej ilości mleka nic ci nie dolega? tz wzdęcia lub syfy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
Co do mleka wszystko jest okej. Od małego jem produkty mleczne i nigdy mi nic nie było. Miałem właśnie wątpliwości czy mnie nie zaleje tłuszczem, ale znajomy stwierdził, że dzięki treningom tajskiego nic mi nie będzie. Dieta nie jest urozmaicona ponieważ muszę sobie sam gotować, a mam dopiero 17 lat i z uwagi na szkołę, prawko i treningi nie mam czasu :)

Współczynnik BF:5.2% Waga:56kg Wzrost: 179cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
Wypowie się ktoś jeszcze pls?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
BFu tak nisko nie możesz mieć :)

ale ta przekąska niczemu nie służy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
czyli dieta słaba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w ułożeniu diety :)

Następny temat

Uzupełnienie braków w diecie

WHEY premium