SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta sprinter ocena

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Witam proszę o ocene uwagi diety Masowej u sprintera. Mam 18 lat teraz skupiam się głównie na okresie wytrzymałościowo siłowym z tąd moje pytanie czy moja dieta jest ułożona prawidłowo mam 186 wzrostu i 73 kg wagi


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Duchowy
Witam proszę o ocene uwagi diety Masowej u sprintera. Mam 18 lat teraz skupiam się głównie na okresie wytrzymałościowo siłowym z tąd moje pytanie czy moja dieta jest ułożona prawidłowo mam 186 wzrostu i 73 kg wagi






Głównie co mnie interesuje czy dobrze rozpisałem sobie wartości odżywcze i czy nie mam za dużo białka w diecie często podczas posiłku miewam bóle brzucha czym może to być spowodowane?
Chciałbym jeszcze wiedzieć czy dobrze wpasowalem odżywkę białkową.
Dodam że jestem na cyklu kreatny ba bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bialko nieco zmniejsz, po drugie jego żrodla są w wiekszosci niespecjalne: za duzo nabialu. az w 4 posilkach. wywal twarogi z 1 i 3. zastąp je jajami, rybą, miesem. zboza jedz nieoczyszczone, wszedzie dodaj warzywa, nie jedz tylko kurzego cycka, ale wszelkie inne mięsa, z ostatniego zamien ten serek lekki na poltlusty, wywal slonecznik calkowiecie z diety. kolejna sprawa: nie masz poza tranem zadnych zdrowych tłuszczow. brak oliwy, lnianego, roznych orzechow, awokado, tlustych ryb i mięs, zoltek jaj. posilki 4 i 5 to jakies okolotreningowe??? węglowodanow w diecie masz niemal 6g/kg. uwazasz, ze az tyle jest ci potrzebne?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
5 razy w tygodniu zap****** równy tak ledwo co jade na tych 450+g ww białka zmniejsze rano zostawie ser dam do kanapek jaja całe dodam rano łyżkę oliwy na wieczór do sera łyżeczkę czy bd dobrze? mam zakupionego tuńczyka więc bd robił zamiennie z kurakiem chociaż w około treningowych nie zaleca sie chyba tłustych mięs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
a jeśli obciąc węgle to w których posiłkach ? i zastąpić je tłuszczami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Duchowy
a jeśli obciąc węgle to w których posiłkach ? i zastąpić je tłuszczami ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
np w 7 posiłku możesz wyrzucić to musli a dodać np.orzechy włoskie/pestki dyni+owoc
Tak poza tym to wygodnie Ci jeść tak dużą ilość posiłków?
Spokojnie mógłbyś niektóre złączyć i wyszłoby Ci ich mniej

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
TO które złączyć szczerze to mnie to denerwuje troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
np. siódmy z ósmym,czwarty z szóstym. A tak naprawdę to możesz złączyć je jakkolwiek a ważne tylko,żebyś przez cały dzień zjadł wszystko

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką dietę powinienem zastosować?

Następny temat

Dieta do sprawdzenia---masa

WHEY premium