SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta wysokobiałkowa - ocena

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1222
Witam ułozyłem diete, po zimie srednio się obtłuszczyłem chce zrobic mała redukcje oto propozycja diety (dieta ma byc bez zadnych suple ani odżywek więc nie proponujcie np. białka WPC)

1.
Mleko zaw. 1,5 % tłuszczu 200
Płatki owsiane 100
glukoza 20
Ser twarogowy półtłusty 75
Jogurt naturalny 2% tłuszczu 50

2.
Bułki wrocławskie 40
Szynka z indyka 150
Ser Gouda 50

3.
Ryż biały 50
Mięso z piersi indyka b/skóry 200

4.
glukoza 50

5.
Ser twarogowy półtłusty 200
Jogurt naturalny 2% tłuszczu 100
Cukier 25

białko: 160,805 tłuszcze:43,485 węglowodany: 255,645 kcal: 1904,
g/kg m.c. 1,961036585 0,530304878 3,117621951

wartosć tłuszczy - zanizona gdyz jeszcze masło, oliwa z oliwek dobije do 1g

moja waga 82 przy wzroscie 181

Jest kasa - jest masa :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
jezeli dobrze zrozumialem i celem tej diety ma byc redukcja to po co ci tyle tej glukozy???może troche wiecej wez zdrowych tłuszczy, a mniej wegli, szczegołnie tych prostych (takich jak glukoza). glukoze mozesz sobie strzelic tylko po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1222
glukoza jest po treningu, przy sniadaniu moze być cukier - kalorycznosc ta sama dodaje go jak rozrabiam cserek zeby lepiej smakował :)a po za tym to jak sie wam taka dietka widzi?

Jest kasa - jest masa :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
Dieta wysokobialkowa??Chocby takowa byla to Twoja dieta nią nie jest raczej,bo bialka tu nie jest wysoko a raczej bardzo duzo.Raczej poczytaj posty podwieszone-polecam arty ellisa,qaza..Cos zmajstruj i wrzuc,bo twoja dieta to raczej nie jest na redukcje.Podaj jakie zapotrzebowanie,poszcxzegolne wartosci posilkow,produktow.Pozatym jak widze bulki wroclawskie,ryz bialy,cukier!!!!To mnie sie serce kraja.I nie odbierz tego jako besztania Ciebie albo braku szacunku.Potraktuj to jak pomoc(nie fachowa)ale zawsze lepsza ta niz zadnaJesli poczytasz posty to dowiesz gdzie twkia bledy w Twojej "diecie"a takowych duzo.

Bedzie pisk!!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba

Następny temat

WITAMINY

WHEY premium