SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna prosba o ocene

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 423
Cześć,
Piszę z prośbą, abyście ocenili moją dietę redukcyjną i napisali co do poprawy :)
Mam 20lat,ważę 81kg przy wzroście 178cm
Ćwiczę na siłowni 3/4 razy w tygodniu: trening na różne partie ciała w inne dni, po treningu 20min interwałów
Zapotrzebowanie: 2144kcal 168 B/134 W/104 T

Dołączam zrzut mojej diety:




Zmieniony przez - czawit w dniu 2014-03-12 10:50:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
To przykładowy dzień, czy jakoś to urozmaicasz? masło orzechowe z czego robisz? jak z ziemnych odpada, tak samo serki wiejskie traktuj jako urozmaicenie nie stały składnik diety, z tuńczykiem też nie przesadzaj, częściej stawiaj na tłuste ryby morskie. Po treningu brak odpowiedniego dla tej pory posiłku, kanapki z szynką nie bardzo się tu sprawdzą.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 423
Oczywiście, że urozmaicam bo codziennie to samo, to bym nie dał rady :)

Śniadania: jajecznica/omlet z warzywami,
2śniadania: płatki owsiane z jogurtem i owoc/ kanapki
Obiad: wołowina/kurczak/ryby z warzywami
Podwieczorek: tu właśnie mam największy problem czym zastąpić ten serek wiejski
Kolacja: halibut/łosoś/twaróg

Niestety, ale masło robię z ziemnych. Czym proponujesz je zastąpić ? Laskowe, włoskie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robimy masę - dobrze ?

Następny temat

Pomóżcie :} REDUKCJA

WHEY premium