SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna niskowęglowodanowa/ do poprawy/do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 894
Cześć.
Co sądzicie o takiej diecie? Zależy mi na takim bilansie kalorycznym.
Wiek:19 lat.
Wzrost:176cm
Aktywność: 3x w tyg trening siłowy, czasami 20-40min na rowerku.
Staż na siłowni: 2 lata.



to jest dieta na dzień treningowy,


a to na nietreningowy:





Zmieniony przez - Laghnarr w dniu 2014-08-23 08:00:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3413
chłopie takim planem to jedynie możesz sobie pogorszyć nie tylko w rezultatach ale i zdrowiu , zastanów się poczytaj podwieszone tematy, by się zredukowac nie musisz się glodzić , głodówka pogorszysz sobie cale zycie ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 894
No tak, masz rację ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
fatalnie to wszystko ustawiłeś przy takiej diecie organizm wejdzie na tryb oszczędnościowy i naprawdę sobie zaszkodzisz. Nie chcę cię zniechęcać, ale tak fatalnej diety dawno nie widziałem dobrze, że tu napisałeś obys tylko wziął sobie to do serca. Na początek oblicz swoje zapotrzebowanie i pamiętaj nasz organizm jest bardzo mądry i w diecie mniej nie oznacza, że chudniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 894
Tzn problem tyczy się kaloryczności mojej diety, czy zlej proporcji makroskladnikow?
Czym moze grozic mi taka dieta??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
składniki nie są złe parę poprawek i będzie ok. Masz zdecydowanie za mało kalorii, grozi to poza tym, że nie dostarczysz do organizmu odpowiedniej ilości mikro składników, witamin to mówiąc w największym uproszczeniu organizm czując, że nie dajesz mu jedzenia będzie magazynował wszystko co dostarczysz i nie będziesz redukował, bo metabolizm zwolni ( organizm nastawia się na przeżycie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
Dlatego koniecznie wylicz zapotrzebowanie i dopiero drugi etap to ustalenie diety i tego co będziesz jadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 894
Dzięki wam za pomoc... Szkoda ze tak zle to wygląda, tym bardziej ze na jeszcze slabszej diecie bylem od poczatku lipca do ostatniej niedzieli, kiedy stwierdziłem że musze "coś poprawić". Nie chodziło o efekty redukcji, bo one były zadawalające (widać w moim profilu) - chodziło o to, że ostatnio często kręciło mi się w głowie i siła momentami spadała.

Jeśli obliczę zapotrzebowanie kaloryczne a potem ułożę dietę o 500kcal - 800kcal większą niż teraz, którą będę stosował od razu, to czy organizm połapię się o co chodzi i wznowi redukcję tłuszczu?

Boję się, że będzie odwrotnie i w koniec końców wrócę do punktu wyjścia:/


Zmieniony przez - Laghnarr w dniu 2014-08-24 20:40:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
jak obliczysz zapotrzebowanie to na diecie z tyloma kaloriami zostań z 2 tygodnie, żeby organizm wrócił na obroty, a później stopniowo redukuj, ale też nie o 500 kcal od razu, ale tak obcinaj po 300 i obserwuj organizm ( czyli np zapotrzebowanie na 3000 kcal to obetnij o 300). Jak zostawisz tak jak teraz lub od razu za mocno obetniesz wtedy dopiero wrócisz do punktu wyjścia-organizm będzie tylko magazynował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa Dietka do oceny

Następny temat

Liczenie kalorii i makroskładników/Pierwsza masa

WHEY premium