SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do poprawek + HIIT

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
Piotrekk91 przemyśl jeszcze jedną opcję - jeżeli wcześniej nie ćwiczyłeś siłowo to moim zdaniem warto zacząć właśnie od siłowni ponieważ w przypadku osób początkujących zazwyczaj udaje się jednocześnie nabrać masy mięśniowej i zrzucić fat. Przy twoim wzroście 172cm i wadze 60 kg to chudo - ja jestem 3 cm niższy i 8 kg cięższy a ważyłem kiedyś 60 kg i wiem że było bardzo chudo. A i tłuszcz łatwiej palić jak się ma więcej masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Ćwiczyłem wcześniej w domu ale raczej bez żadnego konkretnego planu. Teraz zamierzam robić na zmianę HIIT i FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
W posiłku przed i po HIIT daj więcej białka (po 30-40g) - szczególnie przed. Posiłek po HIIT daj zaraz po a nie o 18. Chyba że do banana dodasz WPC. Przerwa między dwoa ostatnimi posiłkami jest za długa. Myślisz że wytrzymasz 4h bez jedzenia?

Przydałby się jeszcze jeden posiłek w którym byś zjadł posiłek z węglem 2-3h przed treningiem.

Dzień FBW w okołotreningowych wiecej białka. W potreningowym jak juz wczesniej mówiłem ryż biały.



Zmieniony przez - mrCROSS w dniu 2011-06-21 16:18:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Ok, wielkie dzięki za pomoc!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szpagat turecki i kilka pytan odnosnie rozciagania

Następny temat

Rozdaje sogi za POMOC !

WHEY premium