SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Witam!
Chciałbym prosić o pomoc w dokonaniu redukcji tkanki tłuszczowej. Obecnie jestem średnio otłuszczony, ale większość tłuszczu osadziło się w okolicy pępka. Dodatkowo doszła do tego pogłębiona lordoza i wyglądam jak 50 letni piwosz, względnie kobieta w ciąży. Zapewne jest to za wcześnie na redukcję, ale ja pomimo wszystko chcę tej pierwszej "rzeźby" dokonać. Chociaż na moich kościach coś tam mięska jest i po odkryciu tego chyba nie byłym za chudy. Dodatkowo moim celem jest poprawa ogólnej zwinności i szybkości.
Tu coś o mnie:
wiek: 18
staż na siłowni: 1,5
waga: 78
wzrost: 175
obwód pasa: 90
obwód bicepsa: 37
obwód uda: 57
dieta do tej pory: brak - ale starałem się jeść w miarę sensownie, jak się je na masie, tj. ryż, kurczaki, warzywa, itp.

Na zdjęciu zamieszczam dietę którą sobie rozpisałem. Wiem że brakuje tam zdrowych tłuszczy, które mam zamiar uzupełniać oliwą z oliwek albo jakieś migdały czy orzechy. Treningi na siłowni mam 3 razy w tygodniu. A w 3 dni postanowiłem biegać HITT. Wiem że niezbyt dobre są godziny posiłków, tzn. nieregularne przerwy między nimi. Niestety nic nie da się z tym bardzo zrobić ponieważ w szkole (+ dojazdy) spędzam dużo czasu. Proszę powiedzcie czy to co napisałem jest w miarę sensowne i ewentualnie poprawcie mnie, czy totalnie bezsensowne że nie ma co poprawiać.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza dieta na mase

Następny temat

Co jeść zamiast ryby w diecie wysokobiałkowej

WHEY premium