SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny [90kg]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
dzięki Monkey, bardzo cena uwaga, w takim razie zakładam że moje zero wynosi 2800kcal, zaczne redukcje 2700kcal i bede obserwować, jeżeli w 2 tygodnie nic nie ruszy, zejdę na 2600 itd.Poniżej wklejam zmienioną dietę, starałem się dołożyć tylko kalorie z egli i białka, jakbyś mógł zerknąć i ewentualnie zasugerować czy coś zmieniać czy jest ok:)





Zmieniony przez - Konanprv w dniu 2022-04-16 11:12:18
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Wyglada to całkiem dobrze
Z tym że ja osobiście wolę dodać aktywnosci niż ucinać kaloriie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
a te posiłki w okolicy przed i po treningowej tez ok? Do tego jedynie mam jakies watpliwosci, planuje tez aeroby robic z rana 30 min na orbitreku wiec mam nadzieje ze kalori ucinac nie bede:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
.


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2022-04-16 20:10:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ogólnie ten dzień wygląda dobrze. Zastanawia mnie tylko w jakim celu np. do tych płatków jaglanych dodajesz oliwę z oliwek. Rozumiem, żeby uzupełnić tłuszcze, ale można to zrobić w bardziej smakowity sposób. Chociażby orzechy, a w okolicy treningu np. olej mct. Oliwę możesz dodać do sałatki, czy użyć do smażenia, ale czasy kiedy piło się ją z kieliszka już minęły. Sugeruję nastawić się bardziej na smakowitość posiłków. Ten koktajl przed treningiem robisz z wodą? Czy co to jest smacznego?

Do posiłków daj warzywa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
Najlepszego na święta;) wracając do tematu tak spoko smakuje mi ten przepis, oczywiscie tłuszczy używam róznie ale dodanie truskawek czy malin już daje sporo, słodzik i jest elegancko:) używam wode , ewentualnie kefir,mleko, jogurt w proporcji pol na pol, ogolnie te koktaje wedlug mnie sa spoko wartosci odzywcze maja jak cały obiad a jedzenia dużo mniej a czasem nie mam ochoty jeść 200gram piersi z ryzem:) teraz patrzylem na trening(robilem do tej pory FBW) a teraz chciałbym taki plan:
Trening:
PUSH
-Przysiady klasyczne 3x10
-Wyprosty 3x12
-Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 3x12
-Dipsy 3x10
-Wyciskanie hantli siedząc 3x12
-Wyciskanie francuskie hantli siedząc 3x10
-Wyprosty w opadzie z hantlą 3x10
-Plank 3x max


PULL
-Żuraw 3x 8
-Martwy ciąg na prostych nogach 3x10
-Podciąganie na drążku 4x8
-Wiosłowanie hantlą 3x10
-Ściąganie na prostych ramionach 3x12
-Face pull 2x15
-Uginanie hantli chwytem młotkowych 3x8
-Uginanie sztangi nachwytem 3x10
-Skłony z obciążeniem 3x12


FBW
-Przysiady klasyczne 3x8
-Martwy ciąg 3x8
-Podciąganie na drążku 3x8
-Wyciskanie żołnierskie 3x12
-Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 3x12
-Wyciskanie wąsko 3x8
-Uginanie przedramion ze sztangą 3x10


Dobra opcja na redukcje czy wrócić do standartowego splitu?


Zmieniony przez - Konanprv w dniu 2022-04-17 20:28:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie ma czegoś takiego jak lepszy trening. Zarówno trening rozdzielny (split), jak i ogólnorozwojowy (full body workout) będą dobrym rozwiązaniem. Bez względu na cel jaki sobie ustalimy. Oba te treningi mają swoje plusy, jak i minusy. Najważniejsze będzie to, żebyś skupił się na prawidłowej technice ćwiczeń. Jeżeli jesteś osobą początkującą, to uczył się jej w podstawowych bojach, jak siady, ciągi, wyciskania, wiosłowania, czy podciągania, a nie izolowanie mięśni. Ogólnie wygląda całkiem ok. Ewentualnie te wyprosty bym zamienił.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
Dzięki bardzo za pomoc, startuje od 2600 kcal dam sobie dwa tygodnie na ocene i zobaczymy co dalej:) ewentualnie bedę sukcesywnie schodził delikatnie z kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
z tym schodzeniem z kcal tylko nie popełniaj błędu z rozplanowaniem ucinania np. co tydzień czy co dwa tygodnie po 100-200kcal, bo to częsty błąd, dopóki jest progres to kalorii nie ruszamy, dopiero jak mamy tydzień dwa bez zmian można wprowadzać zmiany, czyli ucinać kcal, bądź wprowadzać dodatkową aktywność (w pierwszej kolejności lepiej jest dodawać aktywność, a dopiero jak nie mamy już gdzie tego dokładać - bo też ważna jest regeneracja i bez sensu robić 2h cardio dziennie - to dopiero wtedy ucinamy kcal)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
nie planuje, zaczynam 2600 i dwa tygodnie min czekam na efekty jak bedzie systematyczny progres to zostawiam, jakby stalo w miejscu to zaczne ucinac, własnie mysle jak robic aeroby, mam orbitreka czy 20 min 5 razy w tygodniu bedzie ok czy za malo? powiem szcezrze nienawidze tego, ogolnie cardio ciezko mi sie przemoc ale trzeba :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - brak efektów?

Następny temat

Redukcja - efekty

WHEY premium