SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 94kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Jest to niestety znaczne utrudnienie. Jeżeli jednak nie ma innego wyjścia, to mimo to i tak warto trenować.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38663
Witajcie dawno nie byłem na siłowni.. bylem ostatni.. i łokcie mi wysiadły :D masakra tak stawy mi się poruszały prawej ręce koło łokcia boli że masakra.. jak wracałem dawniej coś tam łokcie troche bolały na poczatku siłowni.. ale teraz jest tragicznie odziwo nie rzucałem się na wielkie cięzary jakies pompki wyciskanie mało kg a dużo powtórzen.. a jednak łokcie ruszyło.. ehh mam nadzieje że mi to przejdzie z czasem się wkońcu dostosuje przyzwyczają.. Coś mnie nachodzi znów by wrócić na siłownie.. Mam pare pytań w związku z tym jak Wy to byście widzieli pomózcie mi. Do rzeczy wybieram FBW i teraz w związku z tym

1.Ile % CM (cięzaru maksymalnego) przyjąc w ćwiczeniach ile powtórzeń zarzucić klasycznie 8-12 czy może dać więcej powtórzeń 12-16 ? aby się dogrzać na początku ?

2.Jeśli chodzi o progresje myślę że przyjąłbym stały cieżar w tych 3-4 seriach bez dokładania a co tydzień/dwa dokładać cięzaru ? cel redukcja by była wiec nw jak by było z siłą w związku z tym.

3.Nie lubie biegać skakać.. tego typu :D Jako że byłaby to redukcja Chciałbym jakiś trening ułożyć z ciężarami... jakieś obwodówki, interwały? np myśle coś w stylu np.. wyciskanie sztangi, przysiady, etc i naprzemian wyciskanie 10x powt przysiady 10x.. .itp.. minuta przerwy wyciskanie 9x powt.. przysiady 9powt.. Coś takiego ? jak byście to widzieli tętno konkretne żeby się fajnie zmachać :D

Tylko z tym że nie wiem kiedy miałbym takie coś robić jeśli trening bym miał FBW pon, sroda, piątek, to te "obwody" wtorek, czwartek,, ale wtedy znów ciężko o regeneracje by było..




Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2018-11-23 22:30:33

Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2018-11-23 22:31:13

Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2018-11-23 22:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9053 Napisanych postów 82735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699773
Pytaj w odpowiednim dziale . To jest dział odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zapraszam do działu trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38663
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38663
Polecacie jakieś pojemniki plastikowe wytrzymałe na gorąco ? bo się boje że w zwyklych plastikach się coś "wydzieli" :D ? jak to jest z gorącym jedzeniem a pojemnik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 286 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25727
Ja ma zwykle pojemniki kupione w sklepie i ładuje gorące jedzenie i nic się nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Szukaj takich, które mają znak "wolne od BIA", czyli bisfenolu a. Ja kupiłem w Pepco niedrogo, szczelnie zamykane.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stagnacja na redukcji

Następny temat

Idelany sposoób na piękną sylwetkę !

WHEY premium