SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeden ''cheat'' nie rozpędzi metabolizmu.

Straciłeś zaledwie 2 cm w pasie przez 3 miesiące?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2986
Dokładnie to 6 tygodni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Rozumiem.
Temat był założony pod koniec Maja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2986
Witam to znowu ja, Po przejściu na ifa oraz dodaniu aerobow waga stoi w miejscu ale tym razem ruszyły wymiary z czego jestem zadowolony ale jest teraz inny problem :D w poniedziałek ja wfie skręciłem kostkę i raczej za szybko jej nie obciąże bo skręcenie 2 stopnia, pytanie do was co mam teraz zrobić? Trening siłowy fbw odpada bo nie jestem nawet wstanie oprzeć się na tej stopie aeroby tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76053 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754958
Wizyta u fizjoterapeuty. Ze stawem skokowym jest o tyle dobrze, że odpowiednie zabiegi z nim są w stanie szybko postawić Cię na nogi. Nawet kilka dni. Poza tym, pewne ćwiczenia można wykonywać kulejąc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2986
Czyli dać sobie narazie spokój z treningiem dopóki nie będę wstanie na tej nodze stanąć? Bo jak narazie dojście do łazienki kończy się tym że jestem spocony jak świnia (brak kuli i muszę wszędzie skakać na jednej nozce, druga jest całkiem niesprawna :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wejdz w dział Zdrowie i uroda, tam na pewno pomogą znaleźć Ci dobrego fizjoterapeutę w Twojej okolicy, natomiast pamiętaj, że zawsze można robić górę, odciążając dół, można zawsze znaleźć sposób, by zmniejszyć ryzyko pogłębienia problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2986
Witam to znowu ja będąc na tej redukcji 2,5 miesiąca tak naprawdę mam zero efektów, ćwiczę, trzymam michę staram się jak mogę ale jednak nie sie nie posuwa do przodu co mnie demotywuje bo idąc do sklepu nawet nie mogę nic fajnego kupić bo w nic nie wejdę, zdecydowałem się zrobić badania które wypisał domer ale strzelam że za cały taki pakiet zapłacę dużo a jako uczeń na tyle sobie nie mogę pozwolić myślę żeby zrobić chociaż część z nich żeby mogło mi to pomóc i teraz pytanie do was które z tych badań najlepiej wybrać? Ostatnio po 15 minutach wyszedłem z galerii bo byłem z dziewczyna i aż głupio Mi było że nie wchodzę w największe rozmiary a kiedyś byłem chudy :/ mogę również wysłać do oceny sylwetkę może to wam w czymś pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27
Zobacz tu:
http://potreningu.pl/plan
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Powinno pomóc –zastosuj a osiągniesz fenomenalne efekty.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-10-06 21:58:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76053 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754958
Ale o jakich efektach my piszemy, skoro jeszcze niedawno sam pisałeś, że leczysz kontuzję i nie trenujesz. Wróciłeś już do pełnych treningów?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - wyliczanie zapotrzebowania

Następny temat

Dieta - Jak zacząć?

WHEY premium