SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 72kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Oliwę zamieniaj na olej kokosowy, wiórki kokosowe.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
domer
Oliwę zamieniaj na olej kokosowy, wiórki kokosowe.


Jakiegoś rodzaju/firmy olej kokosowy? (nigdy nie spożywałem).

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Najtaniej na allegro 900ml. Firma dowolna. Jak chcesz smakowy/zapachowy to nierafinowany. Jeżeli bezsmakowy/bezzapachowy to rafinowany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
domer
Najtaniej na allegro 900ml. Firma dowolna. Jak chcesz smakowy/zapachowy to nierafinowany. Jeżeli bezsmakowy/bezzapachowy to rafinowany.


A np. zamiast ryżu mogę używać tortilli? Wiadomo Tortilla - kurczak - warzywa - sos czosnkowy (zrobiony z 1 łyzki majonezu).

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zobacz na skład. Niestety przetworzona pszenica lub kukurydza, często utwardzany olej roślinny. Ja bym unikał jako stały element diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
domer
Zobacz na skład. Niestety przetworzona pszenica lub kukurydza, często utwardzany olej roślinny. Ja bym unikał jako stały element diety.


A jakiś zamiennik?...coś po prostu na "urozmaicenie" diety.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Bataty, bulgur, komosa ryżowa, amarantus, kasza owsiana, pęczak żytni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
domer
Bataty, bulgur, komosa ryżowa, amarantus, kasza owsiana, pęczak żytni.


Jeżeli chciałbym przejść na masę to musiałbym zwiększyć do ok, 3.300 kcal?.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ile ostatecznie masz na redukcji? W rozpiskach pojawiają się różne wartości.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
domer
Ile ostatecznie masz na redukcji? W rozpiskach pojawiają się różne wartości.


Wychodzi mi +- 2,600 / 2,700 kcal

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, Białko 3,5g kg mc

Następny temat

Waga, dieta

WHEY premium