SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 105kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 872
Witam,

Z budowy jestem typowym endo. Zapotrzebowanie kaloryczne wyszło mi 3600 kcal.

Płeć : mężczyzna
Wiek : 28
Waga : 103
Wzrost : 189
Obwód klatki : 118
Obwód ramienia : 45
Obwód talii : 97
Obwód uda : 61
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 26 %
Aktywność w ciągu dnia : praca przedstawiciela handlowego
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia - FBW + aeroby 20 min po treningu ( w domu posiadam rower magnetyczny więc mogę wrzucić aeroby w sumie kiedy chce nie licząc pracy 8 - 16
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : Poprawa masy mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bez zastrzeżeń
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieżnia, rowerek, basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: białka, bcaa
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : intuicyjna

Staż z 5 lat z przerwami

Poniżej dieta do oceny i ewentualnej poprawki:



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 872
Podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
To, że masz dość wysoki poziom tkanki tłuszczowej nie oznacza, że jesteś endomorfikiem. Jednak nie jest to istotne. Jak będziesz urozmaicał, to będzie ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 872
Wrzucam zdjęcie podgladowe. Będę zamieniał mięso na ryby świnie indyka itp. A węgle na kaszę ziemniaki makarony. Pierwszego i ostatniego posiłku nie będę puki co zmieniał bo dobrze i smacznie mi się go szamie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 872
Sorry za klopa xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9703
Nie jest zle widac ze nabity jestes miecho siedzi , ten 1 posilek to cos typu omlet ??? Tak z ciekawosci pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 872
Tak omlet jajka ubijam daje dosłownie 2 łyżki mleka mieszam i z tej masy smażę na teflonie z odrobiną oleju kokosowego 3 ala takie naleśniki. Na naleśniki (omlety) dodaje serka wiejskiego i zawijam. Dalej jogurt naturalny mieszam z wpc wylewam na danie i posypuję migdałami... Wchodzi że aż miło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Według mnie sporo nabiału masz, ograniczyłabym go.
Wykorzystuj też tłustsze kawałki mięsa, ryby, urozmaić tłuszcze https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1
Warzywa jadasz, prócz szpinaku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 872
Akurat z nabialem nie mam problemu a wręcz go lubię. Oczywiście rotuje rodzajem mięsa. Dodając tłuste mięsa będę wyrzucał olej kokosowy i żółtka w miarę zapotrzebowania na tłuszcze. Warzywa to pomidor, szczypiorek do jajecznicy jeżeli nie robię oletow. Ogórki kiszone papryka brokuły dodaje do tuńczyka bądź mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Staraj się więc urozmaicać dietę. Zbyt duża ilość nabiału ma wiele negatywnych konsekwencji. Warzyw nie żałuj.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny 80kg - ekto-meso

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 65kg

WHEY premium