SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna / poprawki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Siemka,
jakby ktos mogl zerknac i poprawic dietke redukcyjna to bylbym wdzieczny.
17lat
185cm
108kg
Wyniki silowe
mc : 140kg 3x
Przysiad: 120kg
WL : 85kg
Do tej dietki dodalem 50g bialka w prochu ktorego tam nie wpisalem , jako iz ciezko mi sie w exelu poki co pracuje.
Rozklad b-2,6g , ww-2,7g , T-1,1g 2900kcal
http://yfrog.com/f/n9dieta3j/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
1. wywal mleko dodaj zdrowych tłuszczy i warzyw
2.ok
3.wywal warzywa
4.ok
5.wywal jajka. ( jak bedzie mało białka to mozesz dodac mięsa, niekoniecznie kuraka)
dodaj tłuszczy
6.+ lniany + warzywa

jakie CI zapotrzebowanie wyszło ? Jak na takie wymiary to cosik mało kcal sie wydaje.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
deta redukcyjna , jezeli jestes endo na poziomie 3gWW ? Musisz koniecznie zjechac do 2 , i stopniowo odejmowac do 1-0,5g WW bo inaczej nic z tego nie bedzie .

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Darrak,
W 1 dodam orzechow tylko jakich ?, a mleko bardzo tam przeszkadza ? fajny shake wychodzi platki + mleko+ banan....
W 3 ok wywawle
W 5 ok da sie zrobic.
W 6 ok.
Co do zapotrzebowania
Wyszlo mi 3800 aby utrzymac wage , dalem minus 800 jako iz i tak nie liczylem warzyw tej diecie ;) a troche ich jest. dzieki za pomoc sog wchodzi ;)
ps: do tego oczywiscie trening silowy 3x w tyg plus areoby na basenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc

Następny temat

Dieta - masa.Korekta.

WHEY premium