SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
kosztem białek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12067 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
czyli białek i tłuszczy tyle samo, węgli więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
2,2g bialka/kg m.c.
1,1g tłuszczy/kg m.c.
do 3g wegli/kg m.c.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
ok, a rozkład w ciągu dnia? rano węgle wieczorem białko? i czy rozmiar kolacji ma jakiś wpływ? (u mnie kolacja jest posiłkiem potreningowym)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
rano węgle jak i białko,przykładowo owsianka+2 jajka
potreningowy wieczorny - zjedz normalny,tylko bez opychania,węgle mogą być,ale nie wpyehdalaj za trzech + na sen TWARÓG + OLIWA

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
ciekawe co to znaczy bez objadania? 3 spore kotlety to objadanie? bo po dwóch treningach czasem jestem tak głodny że zjem tylko + troche ziemniaków i surówki i i tak się na najem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
mam jeszczy jedno pyt. jak mam dwa treningi od rząd to lepiej nic nie jeść, czy w przerwie pomiędzy (15min) zjeśc jaiegoś banana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sensie, że najpierw siłowy a potem coś typu aeroby?
Wtedy to lepiej byłoby zarzucić jakieś bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
nie, najpierw ogólnorzwojówka (różnie ćwiczymy siła, szybkość wytrzymałość itp) a później koszykówka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regenracja- przerwa od diety i siłowni

Następny temat

Dylemat między treningami

WHEY premium