SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta-redukcja-pomoc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Waga

113

Wzrost

188

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

30-35%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

biegam codziennie

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

gram w piłke na WF

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

myślałem nad reduktorem jakimś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123
Witam.Posiedziałem trochę i ułożyłem sobie jakąś dietę.Prosiłbym o zobaczenie jej i powiedzieć co mogę z niej wykluczyć.Najlepiej by było wykluczyć chleb z 2 śniadania jednak muszę coś w szkole zjeść :/.Zastanawiam się też nad jakimś reduktorem co to w internecie tego pełno,doradźcie czy warto kupić i czy to w ogóle coś pomaga..Z góry dzięki.Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
Za mało kalorii. Za mało tłuszczu. za mało warzyw.

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123
A ogólnie to sie nada ta dieta żeby zrzucić te parenaście kilogramów jak dodam troche tłuszczy i więcej kalorii?I mam pytanie odnośnie tych płatków /np chce zrobić sobie omlet z nich c zy to będzie dobrze bo widze że zawierają sporo węgli a na redukcji podobno trzeba obcinać węgle?Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8706
Wegle owszem sie ucina ale proporcjonalnie do zapotrzebowania. Przy takiej wadze ty masz z 3k kcal zapotrzebowania jak nic a chcesz z tego uciac 1k? To sie kupy nie trzyma... Ja bym sie zastanowil nad IF ominal sniadanie 1 posilek 11:15 potem 13 15 17 19. A jesli ci to nie pasuje to oblicz sobie dokladnie zapotrzebowanie (znajdziesz kilka sposobow w podwieszonym temacie z linkami dzialu) utnij z tego max 300 kcal i uloz pod to diete zbilansowana - na poczatek bedzie najlepsza, jesli bedziesz jej przestrzegal i bedziesz aktywnie cwiczyl wedlug tego co sobie zalozyles efekty beda i to dosyc dobre. O spalaczach zapomnij sama aktywnosc fizyczna przy takim poziomie tluszczu ci wystarczy pomysl o nich ponownie ponizej 20%. Pij duzo wody pozwoli ci to dobrze nawodnic organizm i paradoksalnie pozbyc sie jej nadmiaru z organizmu tez kilka kg spadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
Omlet na śniadanie jak najbardziej. Dorzuć tłuszczu - podbijesz tym samym kaloryczność i będzie ok. I co najważniejsze - sam musisz obserwować swój organizm i wyciągać wnioski.
Tak jak pisał przedmówca - spalacze zostaw na sam koniec.

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta kategoniczna do oceny

Następny temat

4k kcal

WHEY premium