SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta początkujeacego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Morales_37: Warzyw nie jada się przed treningiem.
a po treningu?

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
wiem ze nie,
tak tylko pytam retorycznie zeby sie spytac kiedy jesc warzywa, bo z tego co sie naczytalem to gdybym sluchal wszystkich rad to

sie warzyw nie je przed treningiem, po treningu, na kolacje .

Wiec kiedy mozna jesc warzywa? Tylko na sniadanie?
Ja tam czesto jakies warzywko: pomidorka, ogorasa, albo kalafiorek zapodam i mi jest z tym dobrze.
Warzywa sa zdrowe, sa waznym elementem diety i trzeba je jesc. Wiem ze extremalni kulturysci musza uwazac z warzywami, ale jesli ktos ma cel aby po prostu dobrze wygladac to chyba nie musi tak mocno ciac warzyw?

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warzywa spowalniają absorbcję makroskładników. Wszędzie je mogę jeść, ale posiłek potreningowy jest święty, zbyt dużo od niego zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
warzywa jesz zawsze...tylko nie w posilkach okolotreningowych....

Wiem ze extremalni kulturysci musza uwazac z warzywami

no....musza uwazac zeby ich sporo jesc chyba...

Warzyw jesz tyle ile zdolasz

Warzywa spowalniają absorbcję makroskładników

zawsze myslalem ze to tluszcze robia poprzez blokade enzymow trawiennych. Warzywa poprostu sa obietosciowo za duze zeby dostarczyc tyle kcal i wegli ile trzeba po treningu...no i nie podbija ci insuliny tak jak wegle o wysokim ig





Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-08-17 00:10:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Morales_37: zgadzam sie z toba, po treningu same bialko i wegle, tak jest przynajmniej u mnie.
Ale jesli sie ktos odchudza to na kolacje tez nie powinien jesc warzyw, wiec lepiej warzywa z kolacji przeniesc na przedtreningowy? - tak zrobilem u siebie, wiec nie wiem czy nie jest to jakis duzy blad. U mnie na kolacje jest tylko chudy twarog.

Warzywa przed treningiem chyba zbytnio nie zaszkodza?
Dotarlem do informacji ze jesli ktos za duzo warzyw zje przed treningiem to moze miec m. innymi problemy zoladkowe na treningu, ale jesli takich problemow nie ma? Nie mowie zeby konieczne 4 pomidory i 2 ogorki, ale jeden pomidor nie zaszkodzi chyba? Jak myslisz?

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlaczego nie warzywa na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
warzywa obietosciowo a wielkie i zalegaja w jelitach...
generalnie wegle mozemy podzielic na przyswajalne i nie przyswajalne....weglowodany nie przyswajalne to blonnik-wlokno pokarmowe...czyli min warzywa...dlatego zalegaja w jelitach

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-08-17 00:24:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tłuszcze też zalegają, kazeina też zalega
A, to chyba nie do mnie było, tak?

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-08-17 00:25:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Czyli mozna do twarogu na kolacje przerzucic pomidora z przedtreningowego, i w procesie odchudzania to nie zaszkodzi, wrecz pomoze? Jesli tak to musze znowu swoja diete skorygowac.

Czlowiek cale zycie sie uczy i glupi umiera

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-17 00:29:26

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, odżywka, jak to zrobić?

Następny temat

sznycel z indyka - b/t/w ?

WHEY premium