SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje do poprawy, oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
Witam. Prosze o ocene mojego planu.
Moim celem jest redukcja, zapotrzebowanie mam ok. 2500 kalorii. Trenuje 3 razy w tygodniu. A raz w tygodniu chodzę grać 1,5h w piłke na hale i raz na orlika w ramach kardio. A w tym drugim obiedzie kotlet podany jest tak tylko orientacyjnię, bo to obiad w domu i za bardzo nie mam wpływu na to co będzie na obiad.
Moja waga 81 kg, wzrost 182, obwód w pasie 85cm, BF ok 14%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
Nie wiem dlaczego nie załadowało mi się zdjęcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
nie ma nic orientacyjnie.. Jak się mama postara to może wyjść z obiadku ze 2tys kcal masz 20 lat, nawet jak Cię nie stać, to porozmawiaj z mamą czy tam z kim, żeby zrobiła Ci obiad taki, jak chcesz, też miałem taki problem jak miałem z 16 lat

Analizując Twój obiad, 100g ziemniaków, to byłby jeden średni ziemniak, jakoś nie wierzę że zjesz tylko tyle

Tych warzyw na patelnię naprawdę nie warto,biały ryż zastąpiłbym kaszą,Dałbym też mniej chleba na rzecz płatków



Zmieniony przez - Kazimierzu w dniu 2014-11-16 16:11:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
Z tym obiadem to jest lipa, bo ja go jem u dziewczyny i jemy to co da jej mama :) a ze studiuje to zeby robic sobie jeszcze obiad to juz mnie nie stac :) z tym ziemniakami to moze faktycznie przesadzilem, ale na ten posilek staram sie jesc jak najmniej. A teg schabowego to dalem jako taka najgorsza opcje, bo roznie to jest, czasami i jakas piers sie trafi :) z tym chlebem dobry pomysl, i warzywa ogranicze d 100g tak dla smaku, bo sam ryz z kurczakiem to mi sie znudzi. A z kasza zamiast ryzu bedzie ciezko, bo mi nie smakuje i ledwo ja przelykam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb razowy Real, ile ww?

Następny temat

Nie jestem w stanie tyle jeść przez refluks

WHEY premium