SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję - pytanie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Witam. Ułożyłem sobie dietę na redukcję i mam takie pytanie odnośnie kurczaka, czy mogę to mięso smażyć, ponieważ nie lubię gotowanego strasznie.. Czy dodać do bilansu olej, oliwę, na których będę to ew. smażył? To samo z rybą. Z góry dzięki! Dorzucam zdjęcie dietki!




Zmieniony przez - Mamed Kalibob w dniu 2014-03-24 18:48:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Oczywiście jak zrzuciłem dietę na kompa to trochę w liczbach oszukuje, ale myślę, że to szczegół..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Nie, nie możesz bo już masz ujemny bilans tłuszczów, musisz to poprawić.

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
co ty mówisz, mało tłuszczy jest. ale dieta sama w sobie prezentuje się słabo. W sumie to śniadanie jest w miarę ok, posiłek 3 może być, przed treningowy dobry, kolacja od biedy ujdzie, reszta do poprawy.

Po treningu jesz kurczaka z ryżem/makaronem (np. 150g kuraka i 150g makaronu), jako II śniadanie daj kanapki z mięsem (np. pieczonym schabem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
W sumie to nie wiadomo jak z tymi tłuszczami bo nie podał wagi, a to dieta na redukcję

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Dieta poprawiana 100 razy, ale ok, coś popróbuję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Ryżu po treningu mam zjeść 150g? To jest dla mnie niewykonalne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Przerobiłem trochę i wyszło mi coś takiego:

Przed treningiem pomidory + jogurt w formie sosu; po treningu tak samo jogurt z przyprawami w formie sosu! Nie wiem czym mogę podbić trochę białko w posiłku po treningowym, żeby zachować zasadę białko 1:2 węgle, oceńcie, pomóżcie, doradźcie! Z góry dzięki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Udzieliłby się ktoś? :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwy

Następny temat

Trening Spartkausa

WHEY premium