SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na przytycie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1349
Nie na siłę, tylko sam jogurt jakoś źle mi się pije/je :)
Jajka tam dałem bo nie chcę jeść tyle tego kurczaka w ciągu jednego dnia. Ale skoro mówisz, że będzie lepiej to zmienie.

Czyli o 12: kurczak.
19 omlet z warzywami
22 twarog z warzywami/tunczyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No chłopie, kto normalny je tyle owsianych na sen

O widzisz, i już lepiej. Tylko przypilnuj aby b/t/w się zgadzało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Wiele osób ładuje węgle na sen i nie ma w tym nic złego bo to złożone. "Tyle owsianych" - 80g to dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402457
tak ale wtedy je sie na wieczor wegle bez białka i na drugi dzien rano na pierwsze sniadanie nie daje sie wegli czy jakos tak to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dokładnie. Po za tym, jak dla mnie ch**owo się śpi po zjedzeniu węgli. Na noc kazeina i tyle. Takie moje zdanie.

Tak, dla mnie to dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1349
Regenat, żeby b/t/w z czym się zgadzały?
I tych tłuszczy nie wyszło troszkę za dużo? 98g - nie chcę się obtłuścić za dużo.
Oliwy z oliwek może mniej?

Zmieniony przez - Clopin w dniu 2012-02-01 21:04:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Ilość tłuszczy nie ma wpływu na to czy się "otłuścisz". Wpływ ma na to dobór makroskładników, jakość pokarmów. Jeżeli jesteś ektomorfikiem nie powinieneś mieć problemów z "zalewaniem".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Staranny, grzecznie zapytam. Co Ty p******isz? A tłuszcz to co to jest, jak nie makroskładnik ? Gigaskładnik?
Clopin, tego Pana wyżej nie słuchaj. Oczywiście, że tłuszcze czy węglowodany powodują otłuszczenie ciała. Jeżeli będzie tego za dużo, to będziesz dalej obrastał w tłuszcz ! Żeby b/t/w zgadzały się z wyliczeniami, i z dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Czytaj ze zrozumieniem.. Nie ma na to znaczenia w sensie ilość tłuszczy = otłuszczenie ale dobór tłuszczy/węgli/białka. Naucz się czytać dopiero komentuj ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Jak to nie ma znaczenia.. Kolego, nawet jeżeli będzie miał węgle na niskim poziomie, a tłuszcze wybiegną w górę za dużo, to co, będzie się pompować na Cutlera? Mała wiedza, więc nie doradzamy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wysoko białkowa ?

Następny temat

Na mase Pomocy co zle co poprawic ?

WHEY premium