SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na przyrost masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Zamiast płatek kukurydzianych już lepiej jak dasz te owsiane + bakalie. Polędwicę sopocką zamień na dobrej jakości szynkę lub mięso/rybę/jaja kurze. Kwasy n-3 dostarczysz z tłustych ryb głównie, tranu. Warzywa i owoce - według uznania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno, są jakieś cwiczenia na wyprostowanie kręgosłupa, które mógłbym dodać do swojego planu treningowego? Stwierdzono u mnie wadę postawy, np. lewa łopatka bardziej mi odstaje niż prawa no i trochę się garbię. Dużo siedzę przed komputerem, ale chciałbym naprostować plecy. I czy taki trening coś da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 101
Dla dodania kalorii spróbuj takiej kawy po sniadaniu:
1. łyżeczka lub dwie kawy rozpuszczalnej (wg smaku i tolerancji na kofeine),
2. żelatyna -1 łyżeczka
3. żółtko- 1 do 2 w zależnosci od tolerancji,
4. miód -3-5 łyżeczek (ogolnie nie żałuj sobie),
5. sól morska (kamienna ) szczypta
6. łyżka masła lub oleju kokosowego do dwóch (zacznij od pół łyżki)

zalać to pół litrem wrzątku i dokladnie wymieszać. Skladniki sa tak ustawione, żeby zapewnić pełnowartosciowy posiłek. Sa tutaj wszystkie potrzebne aminokwasy i tłuszcze, a także odpowiednia ilosc weglowodanów.

Przyjemnośc z policzenia ile doda to kalorii pozostawiam Tobie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kawy nie piję, zresztą jak już to tylko cappucino raz na jakiś czas. Zresztą mieszkam na wsi, więc jedynie mam dostęp do jajek i sera, a część produktów będę musiał kupować a to wiąże się z kosztami, aby zapełnić cały dzień. Zamienię te płatki kukurydziane na owsiane, a do drugiego śniadania dołożę jakąś inną lepszą szynkę. Co do tranu to może być on rano na śniadanie w postaci kapsułek? Nie przepadam zbytnio za rybami, mam tu na myśli te tanie ryby w panierce, więc ciekaw jestem, czy tran też może być. Dołożę jeszcze jakieś owoce do poszczególnych posiłków (np. do dostatniego o 22:00) i myślę, że wystarczy na razie.

I co z tym kręgosłupem? Da radę go jakoś naprostować, aby łopatki nie odstawały?

Zmieniony przez - payne w dniu 2014-01-19 10:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Może być, najlepiej płynny - ekonomiczniej wychodzi. O kręgosłup zapytaj w innym dziale. Ogółem rozwinięcie mięśni powinno pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem po pierwszym dniu diety i czuję się jakbym zjadł słonia, jak czuje jakieś jedzenie jest mi niedobrze. Można podczas diety jeść tyle produktów ile da się radę zjeść, czy musi być np. 3 jajka na śniadanie a nie 1? I można jakoś dodawać jakieś sosy do mięs, np. do mięsa mielonego? Można pić jakieś soki, czy tylko czysta woda? Co do mleka może być zmieszane z kakao i dodane trochę cukru, czy tylko samo kakao?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowie ktoś, czy można zamienić to mięso mielone na coś innego, niezbyt mi smakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Cukru unikaj, mięsa wymieniaj na takie części na jakie chcesz. Ogółem dietę musisz urozmaicać. Jak nie dajesz rady jeść takiej ilości jaką masz w rozpisce to zmniejsz ją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, a co do tej makreli wędzonej to zamiast niej mógłbym dołożyć na podwieczorek puszkę śledzia/fileta w sosie pomidorowym i rano na sniadanie tran, czy musi byc jednak jakas ryba?

I ból mięśni dzień po treningu to normalne w przypadku, gdy nie trenowałem miesiąc?

Zmieniony przez - payne w dniu 2014-01-21 16:05:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na tłuszcz z brzucha

Następny temat

BMR - Ile?

WHEY premium