SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na przyrost masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oceni ktoś, bo chciałbym w końcu zacząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Dodaj do diety tłuszcze z olliwy z oliwek oraz tranu/tłustych ryb. Zwiększ ilość jaj kurzych/mięsa czerwonego w diecie kosztem produktów mlecznych.

Zmieniony przez - Paweł W. w dniu 2014-01-14 11:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A do jakiego posiłku mam dodać tą oliwę z oliwek, jaja kurze oraz czerwone mięso? Czerwone mięso to jakie? A co do oliwy to ona jest niezbędna, czy można coś innego? Tak samo orzechy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Do jakiego Tobie pasuje. Każdy produkt jest źródłem jakichś substancji odżywczych - jeśli dany produkt spożywczy nie odpowiada to dobierasz inny jako źródło danej substancji. Oliwa z oliwek akurat jest najbogatszym źródłem JNKT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Oliwa jest bardzo dobra np do polania nią ryżu,kurczaka i innych rzeczy. Czerwone mięsto czyli wołowina,wieprzowina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mięso mielone z wieprzowiny smażone na oliwie nada się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nie za dużo tłuszczu? Jeżeli tak to odejmę to oliwę z kolacji no i teraz powinno byc już chyba wszystko ok. Co do ilości kurzych jaj czy innych produktów to sam je dobiorę, tak więc to możecie odpuścić.
No i pytanie, czy mogę już zacząć wcielać dietę w życie? Wszystko jest okej? Przez 2 tygodnie ferii zrobię jakiś progres dzięki takiemu odżywianiu?

I jeszcze jedno. Nie mam w domu ławki, ani sztangi. Mogę wykonywać martwy ciąg i wyciskanie sztangi leżąc za pomocą 2 hantli o ciężarze np. 20kg? Czy muszę kupić sztangę? No i jaki wybrać optymalny cięzar do cwiczen? Np. 5kg jedna hantla jest dla mnie cięzka, więc...

Liczę na szybkie odp. tymbardziej ze od poniedzialku chcialbym zaczac i diete i trening.

Zmieniony przez - payne w dniu 2014-01-16 21:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Nie powiem Ci czy za dużo tłuszczu bo wszędzie dałeś po 100g i cała kalorycznośc diety wyszła na ponad 6000 kcal.
" Przez 2 tygodnie ferii zrobię jakiś progres dzięki takiemu odżywianiu? " - nie.
"Mogę wykonywać martwy ciąg i wyciskanie sztangi leżąc za pomocą 2 hantli o ciężarze np. 20kg?" - tak
Płatki kukurydziane, polędwicę sopocką i inne produkty przetworzone zamień na bardziej wartościowe. Dorzuć do diety kwasy tłuszczowe omega 3, warzywa, owoce.


Zmieniony przez - Paweł W. w dniu 2014-01-16 21:38:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paweł W.

Płatki kukurydziane, polędwicę sopocką i inne produkty przetworzone zamień na bardziej wartościowe. Dorzuć do diety kwasy tłuszczowe omega 3, warzywa, owoce.





Jakie produkty proponujesz? Poza tym nie wiem jak mam określić ilość produktów, nie widzę tam żadnej opcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na tłuszcz z brzucha

Następny temat

BMR - Ile?

WHEY premium