SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase endo 90kg do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2222
Witam, wrzucam swoją dietę do oceny którą chciałem zacząć stosować . Mam 22 lata, 173cm, 90kg. W diecie uwzględniłem już około 400 kcal nadwyżki, jeżeli będzie zbyt mocno zalewało to stopniowo będę ucinał węgle. Trenuję 4 razy w tyg na siłowni + aeroby 20 min po każdym treningu, a także jeżdżę rowerem do pracy. Dodam też, że starałem się układać ją z w miarę tanich produktów, gdyż mam trochę ograniczone fundusze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
IMO za dużo węgli w posiłku 4.

Brakuje też źródeł omega-3 (makrela, szprot, łosoś, śledź, orzechy włoskie, brazylijskie, olej lniany, siemię lniane).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 420
polecałbym napierw zrobić mała redukcje, żeby potem przybierac na czystej masie mięsnoiwej, 90kg przy twoim wzroscie to troche duzo, jesli nie ejstes karkiem 45cm w bicepsie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2222
Co do tych węgli w 4 posiłku to gdybym wyrzucił przykładowo Carbo to do jakiego posiłku je wrzucić? Bez carbo brakowałoby mi 50g węgli w zapotrzebowaniu. A co gdybym dorzucił Omege-3 z OLIMPA? Co do mojej wagi to waże te 90kg, ale nie jestem jakiś mega gruby bardziej "zbity" i w bicepsie akurat mam 44 cm. Sporo ćwiczyłem na siłowni z tym, że tak bardziej rekreacyjnie, bez diety itd. teraz chciałem się wziąć za to bardziej na poważnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Carbo to WW proste, lepiej by było dać w innym posiłku złożone typu więcej ryżu/chleba, czy dodać wafle ryżowe.

Jeśli chodzi Ci o OLIMP GOLD OMEGA-3 to ok. Jak jakieś inne to najlepiej podaj pełną nazwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2222
Ok. Wafle ryżowe mam w 4 posiłku od razu po treningu. Tak, chodziło mi o OLIMP GOLD OMEGA-3. Reszta proporcji i składników w tej diecie jest dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2222
No to spoko, dzięki za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny/84kg!

Następny temat

ostatni posiłek dnia

WHEY premium