SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase 3600 kcal do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2228

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

M

Cel

Masa mięśniowa

Waga

80

Wzrost

185

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

~15%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Poniedzialek - piatek lekka praca fizyczna, piatek - sobota uczelnia. Wstaje o 4.30, zasypiam 22-23. Przerwa w pracy 30 min o 10, trening o 16

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Staż powiedzmy 2 lata, średnie efekty

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta na mase - efekty byly widoczne, ale tendencja do lapania tluszczu

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

OK

Stosowana lub planowana suplementacja

BCAA, witaminy, monohydrat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 921
Witam wszystkich, zdecydowałem się napisać swój pierwszy post tutaj. Ułożyłem dietę na masę, ale chciałbym żeby ktoś bardziej doświadczony rzucił okiem, żebym miał pewność ze wszystko jest ok.

BMR: 3600 kcal
Trening siłowy 3x w tyg (FBW). 1.5 godziny o 16:00

Suplementacja: BCAA, Witaminy

Odrazu po treningu 3 banany. Po powrocie do domu posiłek do 60 min po treningu. I tutaj mam watpliwosci. Czy tych wegli z bananow nie rozłozyc na wszystkie posiłki? Wydaje mi sie ze bezpieczniej dostarczyc je po treningu. Niewykorzystany nadmiar węgli z pozostalych posilkow moze sie odkladac co nie?

Prosze o rady, co pozmieniac zeby bylo ok.
W DNT obcinam ryż do 100g na posiłek, i bez tych bananów.

Oczywiscie w posiłkach 2,3 i 6 dorzucam warzywa, ktorych nie biore pod uwage przy liczeniu kalorii





Zmieniony przez - fresh215 w dniu 2016-08-12 23:30:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699696
Jeżeli wyliczyłeś dobrze zapotrzebowanie to ok.
Banany napewno będą lepszą opcją niż np carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Produkty ważymy przed obróbką termiczną, wbijaj normalnie "mięso z piersi z kurczaka" i ilość. Bo po ugotowaniu, to na dwa gryzy te 80g i to może być niejasne.
No i wymieniaj mięso, na te bardziej tłuste, ryby też. Na kolację wrzuciłabym węglowodany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 921
haha dzieki za wyprowadzenie z błędu, zawsze robiłem na odwrót...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie ?

Następny temat

Żarcie z cateringów dietetycznych

WHEY premium